100-200 TL arası Stüdyo Kulaklığı Önerisi

Arkadaşlar ben UM2 ses kartını satın alacağım ve ardından bütçem pek kalmayacak bununla birlikte çalarken ve yaptığım en ufak değişikliği dahi hissedebilmek adına stüdyo kulaklığı satın alacağım fiyat olarakta ucuz ve işinizi görebilecek birçok stüdyo kulaklıkları var. Örnek olarak: Samson sr850 başlangıç için çok öneriliyor bunun youtube'da da test videosu gibi bir çok videosu var aynı zamanda burada açılan formlarda da sr850 çok öneriliyor fiyat olarakta uygun 370 TL ye rahatlıkla alınabilir ancak ben ses kartı da alacağım için bütçem malesef bu kulaklığı satın almaya el vermiyor. Onun yerine 100-200 TL arası bir kulaklık önerirseniz sevinirim. Benim aklımda 100 TL ye satılan Behringer HPM 1000 modelli kulaklığı var. Ben bu stüdyo kulaklığını satın almayı düşünüyorum fakat aldığıma değer mi bunu öğrenmek için genel teknik bilgilerine bakmak yol gösterebilir fakat denemeden net sonuca ve verdiği performansa kesinlikle ulaşılamaz. Bu kulaklık sizce alınır mı? işimi görür mü? Bu fiyatlara siz ne önerirsiniz? Parayı biriktirip sr850 yi al mı dersiniz?

Sözü size bırakıyorum.

Son düzenleme:
Bende Behringer BDJ 1000 Dj kulaklığı var. Sescibaba'dan almıştım. Fiyatına göre güzel bir kulaklık açıkçası ben memnunum. Tabi ki 1-2k lık kulaklıklar gibi değil bunu net fark edebiliyorsunuz dinlerken ama fiyatının hakkını fazlasıyla veren bir marka behringer giriş seviyesi kulaklıklar.

Bence bütçeniz dahilinde hpm1000 modelini alabilirsiniz ama size tavsiyem behringerin hps 3000 veya hps 5000 modelini almanız yönünde olacaktır.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende Behringer BDJ 1000 Dj kulaklığı var. Sescibaba'dan almıştım. Fiyatına göre güzel bir kulaklık açıkçası ben memnunum. Tabi ki 1-2k lık kulaklıklar gibi değil bunu net fark edebiliyorsunuz dinlerken ama fiyatının hakkını fazlasıyla veren bir marka behringer giriş seviyesi kulaklıklar.

Bence bütçeniz dahilinde hpm1000 modelini alabilirsiniz ama size tavsiyem behringerin hps 3000 veya hps 5000 modelini almanız yönünde olacaktır.
Anladım hocam çok iyi ve net açıklamışsınız, çok sağolun.

Behringer hpm-1000 kullanıyorum.forumdan danışarak almıştım. Kayıt vs amaçlı hiç kullanmadım. Geç saatlerde çalışırken rahatsızlık vermemek amaçlı kullanıyorum. Egzersiz için ideal ancak en ufak değişikliği hissetmek istiyorum dediğiniz zaman pek garantisini veremem zira overdrive tonlarda bozulmalar yaşatıyor sese. Egzersiz amaçlı kullandığım için pek sorun yaşamıyorum ama kayıt işine girersem isimi görmeyeceğini de düşünüyorum.

Geri