Satılık MXR Phase100 / VOX V846 Handwired / Jim Dunlop Clyde

Takasa
Kapalı
Fiyat
999
Para Birimi
TL
Satılık bir kaç pedal mevcut.

MXR Phase 100 - Pavyon işi için aldım ama bu bildiğiniz klasik rocknroll tipi phaser. Funky, wobbly, pink floyd işi, aslında adam gibi phaser. Benim aradığım sanırım elektrikçi yapımı konsomatris phaser.

Dore’de 1375 TL, keş aldınız 140 lira indirim. 1230 TL, kutusu jelatini poşedi herşeyi var. Maksimum yüzde 70’ini veririm diyorum sıfır gibi pedallara, aynı şekilde benzer politika ile fiyatlandırıyorum. 800 TL’ye satılıktır.

800 TL istiyorum.

Jim Dunlop Clyde Wah - Niye aldım bilmiyorum, zibil gibi wah var evde, çalmıyorum bile. Aldığım günden beri yatıyor. Gelin deneyin bakın falan. Nasıl isterseniz. Kutusu poşedi, posası yok. Sıfırının yüzde 60’ı bir fiyat olan , yani 2000 lisre fiyatı , keş aldınız 1800, yüzde 60’ı ve Clyde McCoy’un trompete başlamasının 60. yılı yapar bir sıfır at 6, beş ekle 11, iki sıfır koy 1100.

1100 TL istiyorum.

Vox V846 Handwired Wah - Bildiğim kadarıyla kutusu , deri kılıfı, püsürü var. Hendrix kafası italyan wah sound’u için çok debelenmeye gerek yok, şakkadanak veriyor. Elimde RMC10 var, butikli şekilli şuküllü diye onu tutacağım. Buna 3-4 kere ayak değmiştir, hepsi çoraplı.

Düz 1000 TL istiyorum.

Evde pedalların yerleri gayet güzel, nem alıcı eşliğinde oksitlenmesiz, kullanılmadan çiçek gibi bekliyorlar, satılmazsa da beklerler. Herşeye beş katı fiyat koyup keyfi satıştır ;) yazmıyorum lakin satılmazsa da güzel turşu olur bunlardan.

Fiyatlarımın makul olduğunu düşünüyorum. Amerika’dan getirten, alan eden, amcası döviz bürosu sahibi olup doları 0.2 kuruş aşağı alıp o bakımdan fiyatı ona göre değerlendiren varsa buyursun, zaten daha altına alıyorsanız alın dursun elde.

Sevgiler.

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler