Satılık Mooer GE250 processor

Takasa
Kapalı
Fiyat
2500
Para Birimi
TL
Sıfırdan farksız, evde masaüstü cihazı olarak kullanıldı. Sadece bilgisayar bağlantısı anlamında değil, yer olarak da masanın üstünde durdu, ayak basmadı üstüne. Problemsiz, orijinal kutusunda.
Epey konuşuldu forumda ... Poor man's Kemper olarak da adlandırabileceğimiz bir cihaz. Oldukça başarılı modellemeleri var koftiden olanların da yanısıra doğal olarak. Açıkçası harbi profesyonel seviyede bir ihtiyacınız yoksa GE300'ün fiyat farkını ödemeye gerek yok derseniz bence ideal model bu. Yine her modelleme cihazı gibi performansı alete değil tamamen size bağlı. Üşenmeyeceksiniz tüm Global EQ olsun, Signal-chain EQ olsun, farklı IR ve cabsim'ler olsun ayarlayacaksınız. Adı hoş gelen preset ile yetinecekseniz tam verim alamazsınız.

Fiyat geyiği yapmayalım, bana sarı site, yeşil pazar, salgitsin.com, ot püsür örnek göstermeyin, hepsini biiyorum - hatta şevkiniz kırılmasın ama umurumda değil.
Pazarlıksız ve takassız fiyat sondur .... 2500TL.

Aynı şehirde olabilseydik keşke, kaç vakittir şuna sahip eş dost arıyorum, Youtube için bir kıyas videosu yapmak adına. Çok soruluyor aynı yazılımlar farklı modellerde nasıl duyuluyor diye. 150 var 300 var bir de araya şundan koyamadık.

Bahaneyle sorayım, M999 tecrübenizle birlikte, aynı preset veya modellemelerde farklı tepkileri oluyor mu hocam?

Aynı dönemde kullanmadım ve açıkçası güzel soru / bu kafayla düşünmedim ama hatırladığım kadarıyla .... BENCE ... Preamp Live daha tercih edilesi. Onunla ilgili de yazmıştım biryerlerde eğer amacınız preamp sahibi olmak ise direkt ve tereddütsüz M999. Yok para cepten çıkacak bari olmuşken efekt vs olsun derseniz GE250. Birçok kişi power amp ya da powered Monitor sahibi değil o yüzden GE250 mantıklı ama dediğim gibi Setup müsaitse bence M999'un amfi tonları daha canlı, daha ısırıcı ve gerçekçi. Ben çok efekt ya da IR peşinde koşan adam değilim o yüzden M999 çok tatmin etti ki onda da Cab seçenekleri var yani IR loader olmayan cihaz kötü diye anlaşılmasın. Hatta belki onda da yükleniyor olabilir hatırlayamadım ama default olanlar bile gayet güzeldi. Hissiyatım bu ama açıkçası farklı manyetikleri nasıl okuyor vs düzeyinde test edecek veya yorum yapacak düzeyde değilim. Bol ekipmanıma rağmen oldukça amatörüm :)

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler