KADIN SOLİST VEYA VOKAL İHTİYACI OLAN VAR Mİ ??

Merhabalar 90 lar pop rock müzik aşığı biri olarak bu müzik tarzında bir çok deneyimim oldu sadece okulunu okumadım normalde antropoloji mezunuyum , İstanbul'da bir grubu olan veya solist ihtiyacı olan ciddi kişiler varsa iletişime geçiniz lütfen , bu arada pek gostermesem de 30 yaşındayım ve evliyim , enerjik ve guleryuzlu saygılı uyumlu biriyim ciddi kişiler varsa iletişime geçin , teşekkürler 🙂

Bu yorum bana "Tam da 30 yaşında ve evli birinin kuracağı laf" dedirtti. Bu yüzden 30 yaşında ve evli görünmeyi başarıyorsunuz bence sayın hamfendi, endişeye mahal yok.
Merhabalar 🙂🙂🙂bu açıdan neden düşündünuz şimdi ? Ben de bu cümleyi kurmak istemezdim ama ne yazikki çevremde 25 yaşını geçmiş herkese enerjisi bitmiş gözü ile bakan dar görüşlü insanlar var ona istinaden söylemek istedim , bunun farklı bir amacı yok , ayrıca evli olduğumu belirtme nedenim de edindiğim hayat tecrübem ..bunu belirtmez isem eğer ne yazikki saçma sapan mesajlar yorumlar atan kişiler de olacaktır bunu kendimce engellemek istedim ..son olarak kişileri tanımadan bu sözleri söylemeniz size bir şey katmaz benden de bir şey götürmez , sadece biraz daha geniş açıdan bakmanızı öneririm dünyaya , hayata neyse , iyi geceler diliyorum

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler