Saddle yükseklik civatası nereden bulunur?

Adamlar kalın harflerle açıklama yazmış, ABD üretim ve Gotoh köprülere uyar diye. Alttaki modeli alacaksınız.

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Adamlar kalın harflerle açıklama yazmış, ABD üretim ve Gotoh köprülere uyar diye. Alttaki modeli alacaksınız.
Yapma bee. Ya ben bu modeli gördüm açıklamayı da okudum ama Jay Turser'ın Amerikan şirketi olduğunu bildiğimden köprü de ABD üretim köprüdür mantığıyla onu aldım. Meğer uygun olanı buymuş 🤦‍♂️ Cahillik işte 😄 Teşekkürler bilgilendirme için bunu alacağım artık.

Yapma bee. Ya ben bu modeli gördüm açıklamayı da okudum ama Jay Turser'ın Amerikan şirketi olduğunu bildiğimden köprü de ABD üretim köprüdür mantığıyla onu aldım. Meğer uygun olanı buymuş 🤦‍♂️ Cahillik işte 😄 Teşekkürler bilgilendirme için bunu alacağım artık.
Rica ederim. Ufak bir miktar karşılığı tecrübe gibi düşünülebilir. Firma ABD merkezli olabilir ama önemli olan gitarın nerede üretildiğidir. Şimdi fiyatına baktım, o fiyata ABD üretim gitar değil köprü bile alınamaz maalesef. Zaten ülkece bu kafayla gidersek adamların iki gün kullanıp şömineye attığı gitarları bile alamayacağız yakında.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok haklısınız, ülkede hadi bir enstrüman edineyim, yeni bir hobim olsun diyip bir hevesle gitar veya başka bir enstrüman almayı düşünüyorsunuz, sonra fiyatlara bakınca ne hevesiniz kalıyor ne de enstrüman çalma isteğiniz. Belki de çok iyi bir müzisyen olma potansiyeliniz var fakat saçma sapan vergiler, döviz kurları yüzünden daha yolun başında kaçıyor o potansiyel. Sadece enstrüman olarak da değil, diğer bütün her şeyde böyle bu. Her neyse, tekrardan teşekkürler.

Sıkıntı yok, sakla :) Yarın öbür gün köprünü değiştirir ya da gider Fender Strat fln alırsan lazım olur belki :)

Geri