(ACİL)Ankara 2.el gitar almama yardım edicek birisi

Arkadaşlar yarın dayımla ankaraya gidebilirim eğer 2.el gitar almamda yardımcı olabilecek birisi varsa,Konyada hiç yok çünkü.Kimse bu piyasada 0 gitar almamı önermiyor.Zuhal,Dore gibi mağazalarda veya müzik evlerinde 2.el iyi bir gitar alabilir miyim,anlayan birisi bana eşlik edebilirse yarın gelmek istiyorum

Sen + dayın + yardımcı olacak kişi + müzik mağazası .... yarın (pazar günü) kısıtlamalardan muaf olarak günlük hayatlarını sürdürecekler, seyahat edecekler, mağaza açacaklar ....?
Outlet reyonu olmayan mağazada ikinci el bulamazsın zaten, ek bilgi.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Sınırları o kadar zorladımki günü farketmedim bile,yarın elime geçen tek fırsattı.Yapacak bir şey yok artık,teşekkür ederim

Sakin ol bence.... başka başlıkta da arayış içindesin... olacak olan sana önerilen saçma sapan ilk 3-5 gitardan birini gaza gelip koşarak gidip alacan sonra da mutsuz olacan. Etraflıca araştır, ne almak istediğine karar ver öyle yola çık. Gitar alırken yapacağın EN BÜYÜK yanlışlık ne istediğini bilmeden almaya gitmektir. Forumda onlarca kez gördüm... soru sorulur, bir şeyler önerilir, her öneriye hah işte bu diyen arkadaş gider alır, 2 ay içinde bu gitar leş diye satmaya çalışır ilan açıp.

aslında ben araştırmaktan sıyırdım kafayı,2.el gitar almama öncü birisi olsa sakinleşicem.Yerli yabancı fotumları okudum,2.el alabilme imkanım yok konya da

Tüm mesajlarını okumadım diğer başlığın ama ben bu ikinci el takıntısını ve aynı şekilde sıfır alınmaz saplantısını eş derecede anlamıyorum. Her başlığa aaaaağbi sıfır alınmaz diye lafa giren bir kitle var ... bir gitarı kafana koyduysan, kararın net ise ve aynı gitarı çok temiz ve sorunsuz olarak ikinci el bulduysan elbette mağaza yerine tercih edebilirsin ama daha yola çıkarken sıfır alınmaz ya da ikinci el alacam diye kilitlenmek bana çok acayip geliyor. Sen ne istediğini bil, sonra kaçıncı elini kolunu düşünürsün...... neyse karar senin :)

Uygun bir zamanda gidecekseniz Ankara'ya beğendiğiniz gitarın satıcısıyla konuşur bir Luthiyerde buluşup duruma göre alıp almazsanız Luthiyer temiz olduğuna karar verirse sıkıntı yok sıfır almanız gerekirse de umarım güzel bir gitar bulursunuz

Parayı veren babam olduğu için,bütçeyi 3k ya çıkardı ama 0 olmasında ısrarcı,0 modellerin tavsiyesine açığım

Geri