İstanbul Davulcu aranıyor (heavy, thrash, black metal)

Merhaba,

İstanbul'da keyif odaklı müzik yapmak adına bir araya gelen üç arkadaşız. Yaşlarımız 35-40 civarlarında. İki kişi elektro birimiz bas gitar çalıyoruz. Vokalistimiz de var. Kafa dengi davulcuya ihtiyacımız var. Çaldığımız parçalar arasında Rotting Christ, Iron Maiden, Megadeth, Metallica gibi grupların parçaları var. Çalarken eğlenebileceğimiz ve kendimizi geliştirebileceğimiz şarkılar seçmeye çalışıyoruz. Şimdilik 6-7 parçalık bir prova listemiz var. Üzerine yavaş yavaş ekliyoruz. Uyumlu, gelişime ve iletişime açık bir davulcu arayışındayız kısaca.

Merhaba 34 yaşındayım bir süredir pratik yapmıyorum ama geçmişte ufakta olsa sahne tecrübem oldu. Zamanla eski günlere dönerim diye düşünüyorum. Benimde amacım pratik yapmak ve enstrümanıma yeniden ısınmak. Eğer uyarsa bana ulaşabilirsiniz 05064135316 adım Aykut.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba 34 yaşındayım bir süredir pratik yapmıyorum ama geçmişte ufakta olsa sahne tecrübem oldu. Zamanla eski günlere dönerim diye düşünüyorum. Benimde amacım pratik yapmak ve enstrümanıma yeniden ısınmak. Eğer uyarsa bana ulaşabilirsiniz 05064135316 adım Aykut.

Selamlar, daha önceden iletişime geçen başka bir arkadaş aramıza katıldı. İlginiz için teşekkürler.

Geri