Elektro gitar alıyorum

Selamlar , 2. Kez konu açtım kusura bakmayın su gitarı alana kadar biraz başınızı agritacagim

Ibanez GRG170DX​

Ibanez GRX70QA-TRB

Genel olarak klasik rock ve aşağıdaki linkteki gibi anime , film müziklerinin coverlerini yapmak istiyorum

Sizce bu gitarlar nasıldır

Yanında muhtemelen ID10 amfi alacağım

Son düzenleme:

Şu başlıkta linç değil de daha çok bir hayatını kurtarma görüyorum ben. Yani bunca tecrübeli adam doğru yolu göstermeye çalışırken bir de linç diye algılanması.... yazık ki mesaj yerine ulaşmamış demek.

• Konu Sahibi Konu Sahibi

Şu başlıkta linç değil de daha çok bir hayatını kurtarma görüyorum ben. Yani bunca tecrübeli adam doğru yolu göstermeye çalışırken bir de linç diye algılanması.... yazık ki mesaj yerine ulaşmamış demek.
yerine ulaşmasaydı iptal etmezdim dedikleriniz için sağolun ciddi söylememiştim zaten yukardakini ":d" var sonunda

Bu tip fantezik işler için bol efektli böyle janjanlı kıpır kıpır amfiler gitardan daha önemli. Gitar olarak ibanez olur, farketmez. O fiyat bandında birbirine yakın kalite ve tonda gitarlar zaten. Amfiye eğilmeni tavsiye ederim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
IBANEZ GRG170DX ' i alacağım amfi olarakta fotoğrafkini almayı düşünüyorum forumdada öneriliyordu

Dosyalar

• resim_2021-03-08_121516.jpeg
    resim_2021-03-08_121516.jpeg
    144.7 KB · Gösterim: 87
Alınmaması gereken bir gitar....
Dibin dibi...
Daha ucuzu yok...
Yanlış anlamayın ama bu gitara kimse birşey söyleyemez.
Bu modeller en alt seviyedir.
Öğrenci gitarı olarak iyi de çıkabilir, sorunda çıkarabilir.
Kullanılan malzeme ucuz ürünler.
O yüzden arkadaşlar rengi hoşuna gideni al diyerek durumu özetliyorlar.
Çakma Adidas ayakkabı ile futbol maçına çıkabilir miyim gibi bir soru bu?

Geri