2.el elektro gitar alacak adam yalnızlığı...

internette 2.el fiyatları iyi görünüyordu letgoda vs ama gitarın iyi oldugunu, bozuk, hatalı kusurlu oldugunu nasıl anlayabilirim ki? daha amfim bile yok. istanbulda 2.el gitar satan yerler varmıs. SRV müzik diye bir yer varmıs ama internet sitesindeki gitarları görünce saskına döndüm. daha bunun amfisi var kardesim. 3000 lira gitar en ucuzu. benim bütçe 2300. dmetal çalamayacak mıyım. bu gibi yerler yardımcı olur mu? orası pahalıysa nereyi önerirsiniz

sahibinden com ve letgo üzerinden 3 elektro gitar 1 bas gitar 2 de elekto gitar amfisi sattım bu güne kadar. Gitarcı değilim ama bas gitar çalıyorum sadece ihtiyacı olan arkadaşlarımın gitarlarını alıp ilana koydum çoğu da uygun fiyatlı ürünlerdi ve zamanında güzelce satıldı. Hiçbir alıcı da şikayet etmedi çünkü güzel ve kaliteli gitarlar amfilerdi ve fiyatları da ortalamaydı. Bass gitar için aynı şeyi söyleyemem, bass gitarın üst eşiği değişmişti, telleri biraz kötüydü ve biraz kozmetik problemleri vardı. Ama alıcı 1200 liralık bass gitara 800 tl deyince hiç bakmadan alıp götürdü gitti. Olumsuz dönüş de yapmadı demek ki memnun kaldı. Ki beğenmedim dese aynı paraya geri almaya niyetliydim... Amfi konusunda da hiç bir sorun yaşamadım. Galiba iyi satıcıyım :D...

Geri