Gitar Ve Kendiniz (Aslinda Yardim Konulu)

1 Haftadir Gitar Calmaya Calisiyorum, 1 Saat Oncede Baska Bolume Baska Sebepten Baslik Acmistim Soru İcin... Simdi Ben Basladim 2 Gundur Ders Aliyorum, Hirsim Cok Fazla Fakat Bu Hirsim Kirildi, Hem Solak'misim, Ama Sag Calmak İstiyorum Hemde Sag Bilegim Aciyor Artik Akorlarda Zorlaniyorum, Bu Yeni Baslayanlarda Normalmidir ? Birde Gitara Nekadar Zaman Ayirmaliyim ?

Çok normal ağrılar, bilek olsun bazı parmaklar olsun alışana kadar baya agrıyacak =)Gitara ne kadar zaman ayırırsan o kadar kazanırsın, ben günde 8 saat çalıyodum ders alırken. Şimdi de özendigimiz müzisyenlerin bazıları bile 60 yasına gelmiş ama günde 10-12 saat çalmaya devam ediyorlar.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet Ognereceksem Acisin Sorun Yok :} 1 Ay İcindede Olsa Su Nota Gecislerine Bir Parmaklari Alistirabilsem, Hersey Cok Guzel Olacak :}

Oh Yavrum Benim Nasil Bir Gitardir:} Ben Bugun Arkadasa Senin Gitardan Bahsediyordum.. Umarim Birgun Onu Calacak Kadar İyi Olurum...

Yok, Ben Bas Alacaktim, Bismillah Dediler :} Oyle Hevesinde Krilabilir Diye Al Klasik Sonra Baktin Caliyorsun Becerdin Sonra Cek Altina İstedigini Dediler :} Olsun Klasik Olsada Sahne Gitariymis Oda Guzel :}

he iyi yapmışsın :D zaten perdelerin genişliği ve tellerin kalınlığından dolayı bass a başlamadan önce klasik çalmak daha iyi diye biliyorum.Klasikte kalın tellere alışıyorsun bass a geçincede fazla bocalamıyorsun sanırım.Kesin konuşmuyorum ama mantıklı bence :D

Geri