Taylor 110 ce / Taylor gs mini maun

Öncelikle merhaba iyi bir akustik gitar almayı düşünüyorum bu iki gitar arasında kaldım. Taylor gs mini, 110ce gitara göre daha küçük boyutta ama maun olması cezbediyor. Aranızda ikisinden birini kullanan varsa eğer yardımcı olursa sevinirim.

110e kullandım daha önce ve gs mini yi de denedim. Cutaway olmadan 110e modeli tercihimdi çünkü tam bilmiyorum ama ses daha dolgun geliyor bana göre. Ufak kasa akustik çok sağlam da olsa tam olarak istenen akustik sesini veremiyor pek

Selamlar, ben de yaklaşık 6 ay önce Taylor mini denemeye gidip 110e almıştım.
Mini serisi ile 110 serisi bence çok farklı kulvarlardaki gitarlar.
Mini serisi daha çok travel gitar sınıfına giriyor. İyi bir akustik gitar istiyorsan mini kesmez, 110e yada 110ce tavsiye ederim.

Merhaba, Taylor’ları mutlaka gidip deneyerek almanızı öneririm. Çok güzel gitarlar olmakla beraber bir 2xx serisi bir 5-6xx serisinden çok daha başarılı olabiliyor. Bir 1xx serisi denemeye gidip ya bir de şu 3xx serisine bakayım demeniz yüksek ihtimal.

Merhaba, Taylor’ları mutlaka gidip deneyerek almanızı öneririm. Çok güzel gitarlar olmakla beraber bir 2xx serisi bir 5-6xx serisinden çok daha başarılı olabiliyor. Bir 1xx serisi denemeye gidip ya bir de şu 3xx serisine bakayım demeniz yüksek ihtimal.
çok haklı. Mesela aynı şekilde taylor almaya gidip gibson j15 montana almıştım. O an denediklerim hiç iyi gelmemişti. Taylordan taylora da değişmese kalite güzel olur tabi ama fabrikasyon..

Geri