-Revenge- (Heavy - Thrash Metal) - K.K.T.C.

revengewall11.jpg


---Grup Uyeleri---

Vocal - Tolga Yilmaz
Guitar - Huseyin Ademogullari
Guitar - Omid Pakbin
Bass / Synth - Selim Seker
Drums / Back Vocal - Efe Canrevengebanner.jpg


metalcampvote.gif


REVENGE olarak Slovenya'da duzenlenecek olan MetalCamp 09 Festivalinde hem Kuzey Kibris'i hem Turkiye'yi temsilen katilmak istiyoruz.

Asagidaki linkten "Turkey" bolumunde "REVENGE" i bularak yada "Search" kismina "REVENGE" yazarak oyunuzu (vote) kullanabilirsiniz..

http://www.metalcamp.eu/voting.php

Tesekkur Ederiz.


Iletisim:
Telefon: +90 533 875 85 80
E-Mail : revenge4thrash@yahoo.com
Web: http://www.myspace.com/revenge4thrasha1-1.jpg

photo1284.jpg

a2.jpg

omid.jpg

DSC01420.jpg
 
Daha myspace i dun actik, en kisa zamanda canli performans kayitlari koycaz :) besteler iyice duzenlenip kivama gelince zaten tum sarkilarla kanal kayda gircez sonra myspace'e de koyariz zaten :)

ilginize tesekkur ederiz, s.s. ;)
 
obaaaa revenge çok sağlam gruptur arkadaşlar geçen sene garage barda ızlemıstım. çok gaz parçaları var sahne performansları da takdire şayan. başarılarınızın devamını beklıyoruz arkadaşlar bi de kayıtlarınızı dinlemek isteriz cümleten :)
 
Gitaristimiz Omid Pakbin'in solo kaydini sizlerle paylasalim simdilik tek kayit bu :) en kisa zamanda video ve mp3 formatinda kayitlarimiz eklenecektir.

gorusmek uzere, selim seker.
 
S

Sinister_Note

Walla ne diyim kıbrısın en iyi trash metal grubu bence :) gerek grup içindeki uyumu gerekse sahne performansı olsun bence izleyenleride çalanlar kadar eğlenio :) Kayıtlar en kısa zamanda eklenecektir :)
 
Üst