Behringer 202hd ile asio harici sesleri alamamak.

Arkadaşlar merhaba.
Önceki açılan konuları da inceledim bu konu hakkında 1-2 konu mevcut onlarda da yeterli bilgi edinemedim.
Elimde behringer umc202hd ses kartı mevcut. Herhangi bir driver bulamadığımdan direk asio4all kurdum ve guitar rig veya bias fx ile gayret verimli çalışmalar yapabiliyorum YALNIZ Backing Track YouTube ile arkadan açık olsun üzerine eslik dediğim zaman asio4all YouTube’un müzik çalmasına izin vermiyor. İlginç olan önceden irig 2 hd’m vardı böyle bir sorun yaşamamıştım hem guitar rig hem arka planda YouTube gayet keyifle kullanıyordum. 0.6 ms’yi de yakalamışken üzdü bu durum. Behringer’de bunu yapamıyorum bunun çözüm yolu var mı ?
Acaba asio4all dışında başka bir driver mi kullanmalıyım?

Bağlantı yöntemim.
Gitarı ses kartının midas preamp girişine zaten başka giriş yok, kulaklık çıkışından çıkış alıp amfimin input girişine veya duruma göre aux girişine takıyorum. Amfi üzerinde tüm efekleri iptal edip kendimce güzel tonlar elde eldebiliyorum (2+1 ses sisteminden daha verimli oluyor amfi)
amfi vox vt20x
Yardımcı olursanız çok sevinir

İnşallah yardımcı olucak birini bulabilirsiniz. Benim merak ettiğim nokta ise. Amfi nasıl ses siteminden daha iyi ses veriyo çok garip öyle bişey varsa bende idarelik öyle kullanmayı düşünebilirim dediğiniz ses kartından almayı düşünüyorum ve bu işlerde yeniyim herkes amfide olmaz diyor Kullandığınız amfi iyi bir ürün mü acaba ?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
İnşallah yardımcı olucak birini bulabilirsiniz. Benim merak ettiğim nokta ise. Amfi nasıl ses siteminden daha iyi ses veriyo çok garip öyle bişey varsa bende idarelik öyle kullanmayı düşünebilirim dediğiniz ses kartından almayı düşünüyorum ve bu işlerde yeniyim herkes amfide olmaz diyor Kullandığınız amfi iyi bir ürün mü acaba ?
Hocam amfim vox vt20x. Ses sistemim logitech z533 2.1 ses sisteminden gitarin sesleri boğuk baslı ve verimli değil. Müzikler gayet güzel ama sadece müzik için.

Geri