Bu Gitar Hangi Marka

Arkadaşlar selam

Geçtiğimiz gün elime aşağıdaki linkte fotoğrafları yer alan gitar geçti

Sapın uç kısmında, üst eşiğin hemen üzerindeki üçgen siyah plakada ibanez yazıyor.. ancak gitarın başka hiç bir yerinde ibanez simgesi yok.. sanırım bu parça sonradan takılmış.. ne kadar baktıysam göremedim bu model bir ibanez.. hele ki makersların kuru kafa olduğu bir ibanez internet dışında hiç görmedim..

bilgisi olan varsa aydınlatabilirse sevinirim..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Manyetiklerin Vs altında yazma ihtimali varsa aç bak
Dün açıp baktım.. Manyetiklerde aşağıdaki resimden de görüldüğü gibi İbanez yazıyor.

Sanırım gitar sapı kırılmış ve sonradan bu sap eklenmiş.. Bu arada kuru kafalar sitcker değil.. Direk ağaca işlenmiş durumda..
Ancak halen aslen gitar İbanez olsa bile İbanez'in hangi modeli çözebilmiş değilim..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Sanırım eklenen sapı da buldum.. Aşağıdaki linkte..

Merakımdan soruyorum, linkteki sapta inlay'ler gayet nizami duruyor ve özellikle diş benzeri şeyler dümdüz ama sizin gitardakiler silik ve akmış gibi. Mümkünse inlay'in daha yakından bir fotosunu atar mısınız ve karanlıkta parlıyorlar mı?

Merakımdan soruyorum, linkteki sapta inlay'ler gayet nizami duruyor ve özellikle diş benzeri şeyler dümdüz ama sizin gitardakiler silik ve akmış gibi. Mümkünse inlay'in daha yakından bir fotosunu atar mısınız ve karanlıkta parlıyorlar mı?
akşam çekip atayım.. yeterli ışık olmadan alelacele çektiğim için ütü ile çekilmiş gibi çıkmış evet..

Geri