İstedigim tonu alamıyorum ( Blackstar ID CORE V3 )

Ekran Alıntısı.JPG

Gitar çalmaya yeni başladım 27 gün oldu street spiriti öğreniyordum herşey iyi hoş ama videodaki gibi ses alamıyorum benimki fazla sade oluyor videoya göre varmı yardım edebilecek

volume aç kardeşim bu ne böyle duyabiliyor musun o amfiyi sen şimdi şu ayarlarla ?
treble ve midi de biraz aç öne çıksın ton, bassı az biraz kısabilirsin, az biraz gain de ver, clean bright kanalını da dene. Potansların ne işe yaradığını bilmiyorsan önce onları öğren.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
volume aç kardeşim bu ne böyle duyabiliyor musun o amfiyi sen şimdi şu ayarlarla ?
treble ve midi de biraz aç öne çıksın ton, bassı az biraz kısabilirsin, az biraz gain de ver, clean bright kanalını da dene. Potansların ne işe yaradığını bilmiyorsan önce onları öğren.
yahu ben zaten o ayarlarla kullanmıyorum programı ilk açınca öyle duruyordu direk ss attım ayarlamadan ses çıkmaz yoksa elbette

potansın ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok ama dediklerini deneyeceğim

yahu ben zaten o ayarlarla kullanmıyorum programı ilk açınca öyle duruyordu direk ss attım ayarlamadan ses çıkmaz yoksa elbette

potansın ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok ama dediklerini deneyeceğim
amfinin üstündeki her tuş bir potans, yani gain, volume, ısf falan. Bunları aynı zamanda o programdan da ayarlayabiliyorsun. Bolca deneme yanılma yap, yutubdan amfiyi kullananlar hangi ayarlarla kullanıyor onları araştır. Ve bu amfinin bir ton kütüphanesi var, oradan diğerlerinin paylaştığı hazır tonları indirebilirsin.

27. Günde daha parmağında nasır bitmeden ton arayışına başlamışsın, bence hemen dön o yoldan ww. Çıkmaz o sokak.

Teknik çalış bol bol, egsersizleri çoğalt, boşver tonu. Zamanla oturur ton.

Nice yiğitler yitip gitti i, yıllarını heba etti ton diye diye.

Bol şans.

Geri