Elektro gitar ve amfi için yardım

Evet alınabiliyormuş çok iyi oldu bu kaçırmamalıyım148351 eklentisini görüntüle
1 hafta önce Hepsiburada üzerinden bir ürün aldım satıcı Do Reydi. Ürünün teslim tarihini 15 Nisan gördüm ama meğerse ürünün kargo tarihi 15 Nisanmış. cumartesi günü olmasına rağmen destek telefonlarını aradım durumu anlattım şehir 15 Nisanda şehir dışına çıkmam gerektiğini ürünü alamayacağımı mümkünse ücretini de ödeyerek kargoyu pazartesi gönderirmisiniz diye rica ettim. öyle bir konuştular ki aha dedim sitsen bu ürünü 15inden önce vermezler kargoya. 13 Nisanda ürün elime geçti :)
Mağazaya giderek pazarlık yap %10 kandırmacasına kapılma

1 hafta önce Hepsiburada üzerinden bir ürün aldım satıcı Do Reydi. Ürünün teslim tarihini 15 Nisan gördüm ama meğerse ürünün kargo tarihi 15 Nisanmış. cumartesi günü olmasına rağmen destek telefonlarını aradım durumu anlattım şehir 15 Nisanda şehir dışına çıkmam gerektiğini ürünü alamayacağımı mümkünse ücretini de ödeyerek kargoyu pazartesi gönderirmisiniz diye rica ettim. öyle bir konuştular ki aha dedim sitsen bu ürünü 15inden önce vermezler kargoya. 13 Nisanda ürün elime geçti :)
Mağazaya giderek pazarlık yap %10 kandırmacasına kapılma
Çok teşekkürler ilk önce kadıköy mağazasına gidip deneyeyim indirim kapamazsam internetten alırım artık

2.el bir Boss Katana 50 edinip, kalan bütçenizle 2.el bir gitar almak için yardım istemenizi tavsiye ederim, keza bu gibi bütçelerde ton farkını öncelikle amfi belirler. Yatırımı amfiye yapıp 2.el bir ortalama gitar almanız sizi çok mutlu edecektir emin olun. Bol şans.

Geri