İd core v3 vs v2

İleri ki zamanda kramer focus vt211 hss strat veya sx tele alacağım. sx tele'nin köprü manyetiği incelemelerde pek hoşuma gitmedi ama neyse deneyip göreceğim.
Peki bu iki gitarı deneyen var mı sx'in stl50+ modeli ve kramer focus vt211 nasıl? Amfi olarak v2 mi v3 mü almalıyım gördüğüm kadarıyla v3 ün programı daha iyi ve şık peki uygulama dışında 10w versiyonunda fark ne olur? Hangi seti almalıyım

Architect yazılımı hem v2 hem v3 için de aktif ve çalışıyor. Sitesinden tüm karşılaştırmalı özellikleri inceleyebilirsin. Kriterin buysa diye dedim.... onun dışında forumda en çok bahsedilen amfiler, biraz karıştır fikir sahibi olursun.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Architect yazılımı hem v2 hem v3 için de aktif ve çalışıyor. Sitesinden tüm karşılaştırmalı özellikleri inceleyebilirsin. Kriterin buysa diye dedim.... onun dışında forumda en çok bahsedilen amfiler, biraz karıştır fikir sahibi olursun.
dore müzikde arasında 100 tl fark var yani arasındaki fark ne? Ve bu fiyata daha iyi bir amfi var mı? daha gerçek ton veren? ki olsa da bu kadar efekt veren yok diye biliyorum

Dostum bunlar ulaşması zor bilgiler değil.
"Gerçek ton" nedir bunu bilen ise yok...
CD'ler kapasite olarak 78 dakikadır, gerçi artık CD alan yok gibi .... bir albüm 77 dakika öbürü 62, hmm ilkini alayım o zaman mantığıyla bakma olaya .... "o kadar" efekte ihtiyacın var mı oradan başla derim. İkisi de iyi amfi ama şunu al demek için senin akıl edip çözemeyeceğin bir önerisi olamaz kimsenin, piyasanın açık ara en çok konuşulan ve hakkında bilgi olan iki amfisi bunlar.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum bunlar ulaşması zor bilgiler değil.
"Gerçek ton" nedir bunu bilen ise yok...
CD'ler kapasite olarak 78 dakikadır, gerçi artık CD alan yok gibi .... bir albüm 77 dakika öbürü 62, hmm ilkini alayım o zaman mantığıyla bakma olaya .... "o kadar" efekte ihtiyacın var mı oradan başla derim. İkisi de iyi amfi ama şunu al demek için senin akıl edip çözemeyeceğin bir önerisi olamaz kimsenin, piyasanın açık ara en çok konuşulan ve hakkında bilgi olan iki amfisi bunlar.
Clean tonlar seven birisi olarak reveerb , delay ve chrous u çok kullanacağım. Bu üçü olan başka bu fiyatlarda amp var mı

bende Blackstar 20 v2 var. Architect yazılımını kullanıyorum. Amfinin hiç bir sıkıntısını eksikligini göremedim ( benim naçizane fikrim. Gitarda usta olan kişilere göre degişebilir. ) Tek eksikligi amfinin üstünde bas mid treblle ayarı olmaması . sadece programla ayar yapılıyo olması

Geri