Metal müzik için elektro gitar önerileri

Merhaba, 1 senedir klasik gitar çalıyorum. Elektroya geçmek istiyorum. 2.000 tl ye kadar ikinci el olarak alabileceğim, beni uzun bir süre tatmin edecek bir gitar istiyorum. Metal tonları alabileceğim güzel gitar önerilerinizi bekliyorum.

Kişiyi tanımıyorum fiyatının 1350tl gayet uygun olduğunu düşünüyorum. Bridgedeki Humbucker işe yarar diye düşünüyorum. Ha 2000 liraya daha iyi öneriler varsa zaten atanlar olacaktır.

Ek olarak amfi de önemli amfiye ayırdığınız bütçe nedir ? Yanılıyorsam düzeltin lütfen.

Burayı takip etmenizde fırsat çıkabilir.

Kişiyi tanımıyorum fiyatının 1350tl gayet uygun olduğunu düşünüyorum. Bridgedeki Humbucker işe yarar diye düşünüyorum. Ha 2000 liraya daha iyi öneriler varsa zaten atanlar olacaktır.

Ek olarak amfi de önemli amfiye ayırdığınız bütçe nedir ? Yanılıyorsam düzeltin lütfen.

metal çalacak birine bu gitarı hiç önermem
jackson bc rich schecter ibanez cort gibi markaların çift humbucker 24 perde modellerinden beğendiklerinizi atarsanız yardımcı olabilirim

benim bunlar gözüme çarptı

• Konu Sahibi Konu Sahibi

arkadaşın dediği gibi metal tonları bu gitardan almam mümkün değil sanırım ama yine de teşekkürler

• Konu Sahibi Konu Sahibi

benim bunlar gözüme çarptı
modellere bakacağım, öneriler için teşekkür ederim

bc rich markasını duymadım, diğer bilinen markalar kadar iyi midir ?

bc rich markasını duymadım, diğer bilinen markalar kadar iyi midir ?
ben kendim kullanıyorum açıklamaya bakarsam sahibi fazla sert tonlu olduğunu yazmış tabi ki tercih meselesi (bütçemin 2.000tl altında olmasına rağmen kaliteli hissettirdiği için aldım ) ama bi araştır ayrıca ucuz modellerin üretimi bittiği için ileride çok değerlenecek bence trde de zor bulunuyo

Son düzenleme:
ben kendim kullanıyorum açıklamaya bakarsam sahibi fazla sert tonlu olduğunu yazmış tabi ki tercih meselesi (bütçemin 2.000tl altında olmasına rağmen kaliteli hissettirdiği için aldım ) ama bi araştır ayrıca ucuz modellerin üretimi bittiği için ileride çok değerlenecek bence trde de zor bulunuyo
sert tonlarıyla öne çıkması hoşuma gitti açıkçası, biraz göz gezdirdim ve tipleri oldukça agresif :D bunu düşüneceğim, teşekkürler

Geri