Epiphone korina 1958 Explorer yorum

8 yıldır caliyorum elimde sx strat var çocukluktan beri Explorer hayal ederim almayı düşünüyorum yorumlarınız nelerdir alınır mı

Dosyalar

• images (16).jpeg
    images (16).jpeg
    25.1 KB · Gösterim: 57
  • IMG-20210503-WA0005.jpeg
    IMG-20210503-WA0005.jpeg
    234.6 KB · Gösterim: 57
İlla Explorer kasa olsun dersen, 300 lira farkla Schecter E1 var, bildiğim kadarıyla Kore yapımı. Epiphone için de Çin deniliyor.
Zamanında ben de Epiphone V ve Explorer hayali kurardım. Epey şey okudum işçilik ve malzeme kusurları ile alakalı sonra vazgeçtim. Şu an ne durumda bilmiyorum ama Schecter daha az üzecektir.
111111.JPG

Cabwaystar'ın önerisi iyi bence, 2.el al geç beğenmezsen zarar etmezsin. Haa şehir dışı kargo sıkıntı tabi.

Bence bu gitarın tek sıkıntısı gold hardware olması. En kolay soyulan kaplama (sonrasında ise nikel)... Sıfır hali güzel duruyor o ayrı. Hardware'ü yenilemek istersen de gold olanlar en pahalısı.

araştırdın mı bilmiyorum ama V ve explo kasaların bir çok ergonomik vb. kusurları ve sıkıntıları oldoğunu unutma derim . benim en gözüme çarpan neck dive olayı . onun dışında james abimizin öyle kambur durmasının sebebi var elbet .

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler