Satılık Dean Dave Mustaine VMNT X United Abominations

Şehir
İstanbul
Takasa
Kapalı
Fiyat
2001
Para Birimi
TL
Anlaşılacağı üzere Dean gitarlarının Dave Mustaine signature modellerinin Çin üretimi. Arkasında kemer bölgesinde sadece ciladaki bir kaç kılcal çizikten başka uçları dahil vuruğu, çiziği yok. Sadece manyetik switch'inin üzerindeki plastik yalama olduğu için aynısını almaktansa metal bir figür koydum. Oldukça temiz durumda ancak uzun zamandır kılıfında yattığı için elden geçse, tel değişimi, sap ayarı, wd40'la temizleme filan iyi olur. (Telleri de - D'addario - takıldıktan sonra kullanılmadı ama en az 2-3 sene oldu). Gitarın fotolarını yarın eklemeye çalışacağım.

Gitar ilk üretildiği zaman ABD satış fiyatı 499 dolardı, önce 399 dolara indi, sonra 300 dolar yaptılar ve öyle kaldı. V kasa, Megadeth, thrash sevenlere yönelik ucuz bir alternatif. Üstündeki resim de hitap ederse cilası olur ki ben de bu saydığım sebeplerle ve V kasa denemek için almıştım.

Yanında askısını vereceğim.. Case'i yok, sadece basit bir kılıfı var, bu nedenle Avrupa yakasında elden teslim tercihim, kargolamaya sıcak bakmıyorum.

İstanbul Bahçelievler'de Ömür Plaza arkasında oturuyorum, iş yerim de buraya yakın, almak isteyenler için ofisimde deneme imkanı var.. Gelemeyeceklerle de iletişim konuşulur..

Burak..


vmntxua 2.jpg

Dean Guitars Dave Mustaine VMNT X United Abominations Specs.JPG

 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler