Bas gitardan ses gelmiyor

Öncelikle herkese selamlar,umarım derdimi tam anlatabilirim.Dün bas gitarımı amfiye taktığımda ses bazen geliyor bazen gelmiyordu daha doğrusu kabloyu çevirince geliyor sonra yine kesiliyordu bugün takınca hiç ses gelmedi. Ardından belki kabloda sorun vardır diye düşünüp aynı kabloyu elektro gitara taktım onda çalıştı ardınan elektro gitarı kendi amfimde de denedim onda da çalıştı sonrasında bas gitarımı ve kabloyu elektro gitarın amfisinde denedim fakat ses gelmedi. Sonra da belki anlarım ümidiyle bas gitarın arkasında bulunan kapağı açtım tabi ki anlamadım:) gitarım aktif ancak daha 2 ay önce yeni duracell 9v pil alıp taktım bu güzden pilden dolayı olduğunu sanmıyorum.Yardımcı olabilir misiniz?

Jak girişi gevşemiştir, Bas gitarının modeli nedir? Tube jack ise yenisiyle değiştireceksin, standart jak çıkışlarından ise içerdeki ayakları biraz sıkarsan düzelir.

Pil bitmesi, ilk önce ses drive a giriyor gibi bir ses yapar.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Jak girişi gevşemiştir, Bas gitarının modeli nedir? Tube jack ise yenisiyle değiştireceksin, standart jak çıkışlarından ise içerdeki ayakları biraz sıkarsan düzelir.

Pil bitmesi, ilk önce ses drive a giriyor gibi bir ses yapar.
Bas gitarın modeli Cort action a, açıkçası hangi jak olduğunu tam bilmiyorum sizin bilginiz var mıdır?

Geri