Ankara Bıktım artık talihsizliklerden bu enstrüman benim hepinizi tekte ellerim ben diyen..

Çok şeyden vaz geçtim, farklı alanlarda çok fazla kariyer fırsatını teptim. Mühendisliği bıraktım. Şimdi kimse bana çıkıp da hobi olarak yine yap demesin sıçarım yüzüne. Davulcuyum grup kurmaktansa kurulu bir gruba girmek tercihimdi. İnsanları yönetmek yada yönlendirmek adına bir sik bilmem yapmam sevmiyorum ama denk gelmedi gruba katılmak ben de kurulmasında önayak olma kararı aldım. Senelerce pasif olarak hayalini kurduğum tüm bu şeylerin sahibi olmak istiyorum ancak şuan gücüm buna yetmiyor. Bir ömür çeşitli bahanelerle ertelediğim müzik kariyerime başlamam da yardımcı olacak. Bu konuda hayalleri olan. Üyeler arıyorum. Baştan söylüyorum yaş önemli değil ben 24 yaşımdayım. Tecrübe soracak olursanız yok derim ama bu enstrüman benim çalmak için icat edilmiş. Herşeyi mi verip bu işi yapabilirim. Ciddiye alan herkes bana ulaşabilir. Bateri var alalı 1 yıl oldu yalıtım vs yapamadığım için çalmadım hiç. Elektro almak da istemedim tercih meselesi. Detaylar konuşulur lafı uzattım zaten. One ok rock alter bridge bmth ve klasik rock severim. Açıkcası takılmıyorum pek buna ve başta tak kalıp belirlemek gibi olmasın ama merak edenler için. Alternatif rock, death metal, rock mk güzel olan ne tarz varsa çalarız işte karışmıyorum. Ben çalarım raat olun. 05330429287 wp dan yazın.

Geri