İstanbul Kendime ait bestelerim var, ses eğitimide aldım grup kurmak istiyorum

Aranje mastering mixaj için birlikte bir şeyler yapabiliriz
Ek olarak şu ilanımıda buraya bırakayım

İlanımla ilgilenir misiniz?

Selam sevgili dostlar.
Mastering mix aranje yapıyorum. Kendi çapımda, kendimce belli bir noktaya geldiğime müzikal anlamda olgunlaştığıma inanıyorum.
Müzik üretme konusunda hiç bir problem yok. Hatta kendimce özgün teknikler geliştirdim. Bu teknik ve ölçülerle sistemsel kulağa hitap eden besteler üretebiliyorum. Aranje mix mastering elimizin altında. Tek eksik vokal. Sesine güvenen gerek benim yaptığım gerek kendi yaptığı şarkıları seslendirmek isteyen varsa iletişebilir. Müzik üretme konusunda hiç bir problem eksik yok. Söz yazma konusu ve sözleri müzikle kaynaştırma konusunda eksik ve zayıfım. Beni tamamlayacak bir DOST arıyorum.
Ek olarak cover remix de yapabiliriz...
Bir kaç şarkı da yükleyeyim. Bu şarkılar henüz olgunlaşmadan önceki çalışmalarım. Şimdi biraz daha profesyonelliğe adım attığıma inanıyorum. Elbette takdir dinleyenindir.
Puanlamaya gelirsek
Beste üretimi: 10
Aranje: 10
Mix : 9
Mastering: 9
Şarkı sözü : 5
Vokal: - 10

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aranje mastering mixaj için birlikte bir şeyler yapabiliriz
Ek olarak şu ilanımıda buraya bırakayım

İlanımla ilgilenir misiniz?

Selam sevgili dostlar.
Yaklaşık 20 yıldır müzik üretiyorum. Mastering mix aranje yapıyorum. Kendi çapımda, kendimce belli bir noktaya geldiğime müzikal anlamda olgunlaştığıma inanıyorum.
Müzik üretme konusunda hiç bir problem yok. Hatta kendimce özgün teknikler geliştirdim. Bu teknik ve ölçülerle sistemsel kulağa hitap eden besteler üretebiliyorum. Aranje mix mastering elimizin altında. Tek eksik vokal. Sesine güvenen gerek benim yaptığım gerek kendi yaptığı şarkıları seslendirmek isteyen varsa iletişebilir. Müzik üretme konusunda hiç bir problem eksik yok. Söz yazma konusu ve sözleri müzikle kaynaştırma konusunda eksik ve zayıfım. Beni tamamlayacak bir DOST arıyorum.
Ek olarak cover remix de yapabiliriz...
Bir kaç şarkı da yükleyeyim. Bu şarkılar henüz olgunlaşmadan önceki çalışmalarım. Şimdi biraz daha profesyonelliğe adım attığıma inanıyorum. Elbette takdir dinleyenindir.
Puanlamaya gelirsek
Beste üretimi: 10
Aranje: 10
Mix : 9
Mastering: 9
Şarkı sözü : 5
Vokal: - 10
Bana yazarmısın 05305532023 numaram bu

Geri