Gitar tavsiyesi

merhabalar les paul kasa bir gitar almayı düşünüyorum elektroya yeni başlayacağım biraz kararsız kaldım epiphone les paul special 2 slash afd düşünüyorum genel olarak slash metallica ve temiz tonları seviyorum heavy metal değilde rock çalmak istiyorum amfi id core 10 v2 gitar tercihi hakkında tavsiyeniz var mı

Blackstar id core 10 fiyatına oranla gayet başarılı amfidir. Crunch dışında diğer tonlarını beğenmiştim. Ancak epiphone için aynı yorumu yapmayacağım. Gitarımı bakıma götürdüğüm zaman (rg370dx) gelmişken Çinilihan'a uğrayayayım demiştim. Açıkçası çok kalitesiz ve odun gibi hisettirmişti. Daha öncesinde ise epey uyguna bulduğum 98 üretim japon bir epiphone les paul denemiştim.Eğer les paul kasa sevseydim kesinlikle alırdım.Bence iyice araştırıp denemeden ikinci ellere göz atmadan karar vermeyin derim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
eğer kesin les paul alacağım demiyorsan
ikinci el bir js22 veya sıfır js11 bakabilirsin
ilan pek yeni değil ama görüş bana kalırsa
eğer kesin les paul alacağım demiyorsan
ikinci el bir js22 veya sıfır js11 bakabilirsin
ilan pek yeni değil ama görüş bana kalırsa
jackson markasını hiç bilmiyorum güvenebilir miyim kalite konusunda

kırığı vuruğu çatlağı var mı diye bak
çizikler her gitarda olur genelde ama kozmetik sorunsuz olması her açıdan daha iyi
fretler erimiş mi yükselmiş mi veya paslanmış mı diye bak
üzerindeki her şey çalışıyor mu diye bak benim aklıma başka bir şey gelmiyor
bir de bunu okuyabilirsin il dışından alacaksan adamı bi görüntülü ara her şeyini göstersin sesini dinletsin

Geri