Yeni içerik

Akalın ve Infomusic Shop Tecrübeleriniz

Merhabalar,

Alacağım ürün (Motu M2) sarı site dışında sadece bu iki mağazada satılıyor. Akalın Müzik'in daha eski, bilindik olduğunu ve yıllardır sahibinin değişmediğini biliyorum. Infomusic ise birkaç yıllık, nispeten uygun fiyatlı ve satış sonrası desteği iyiymiş. Ama bir süre önce sahibi değişmiş ve Google yorumlarına göre müşteri memnuniyeti azalmış. Yanlışım varsa düzeltiniz. Siz bu sitelerden ya da direkt olarak mağazalarından alışveriş yaptınız mı? Tercihiniz ne olurdu?
Ayrıca tekrar kontrol ettim, alacağım ses kartı Akalın'da da tükenmiş gözüküyor, yarın bi arayıveririm. Eğer şu an stokta yoksa stok beklemeye değer mi emin olamadım.
 
Infomusic'ten akai mini mk3 almıştım, kargo hızı ürün paketlemesi sonrasındaki ilgilenme memnun kaldım, sonrasında aynı ürünü aynı siteden bir arkadaşımız daha almıştı forumdan , o da sorun yaşamadı diye biliyorum.
 
Infomusic'ten farkli zamanlarda ses kartı, referans kulaklık ve midi klavye aldım. Kargo hızı ve ürünlerin paketlemesi iyiydi, sonrasında da bir sorun yaşamadım.
 
Akalın'da stok kalmamasından da ötürü Infomusic'ten alışveriş yaptım. Gayet memnun kaldım, kargo da hızlı ve yeterli sağlamlıkta paketlenmişti. Satış öncesi bilgilendirme konusunda da gayet donanımlıydı satış temsilcisi. Aynı ilgiyi satış sonrası teknik destek, arıza vs durumunda da göstereceklerine inanıyorum.
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler