80's ßAbies! (ecem & deniz)

80lerin akımını yaşadığımız bu zamana ve ilerisine kadar sürdürmek amacıyla çalışmalara başladık..Rock dünyasına henuz 9 yaşında atılmamızla beraber hayatımızda büyük bir payı olan müzik (gitar) hocamız Faruk Nafih Tokat'a çok şey borçluyuz..onun sayesinde şu anda sürdürdüğümüz rock and roll akımına atıldık..belli bi çalışma süreci sonunda bizde elimizden gelen çalışmaları ve sahip olduğumuz yeteneğimizi sunmak amaçlı ciddi bir şekilde çalışmalara başladık.Bizi dinlemek için,

www.myspace.com/denizecem ,

uğrarsanız siz de bizimle ilgili fikirlerinizi paylaşabilirsiniz, bizler de bundan çok memnun oluruz.

Bana teknoloji harikaları şarkılar havası verdi.
Eğer vokalde oynama yoksa(ses harika) ve siz çaldıysanız olağanüstü çalışmalar olmuş.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
hmm olabilir genede yorum için sağol ama beğenmemenin sebeplerini bizimle paylaşırsan biz de eleştrilere göre kendimizi geliştiririz.irdeleyerek dinleyeceğin zamanı bekleriz.asıl yorumu o zaman alırız :)

Jam Track'ler veya Karaoke üzerine Pc mikrofonu ile söylediniz sanırım.
Çünkü bu kadar kaliteli altyapı üzerine gerek okuma gerek kayıt olarak vokallerin zayıflığı tatmin edici gelmedi doğrusu

Bir de şu resimdeki yer
l_d4acdd0208ef36d6aabd6c0a7940955c.jpg

bana Ostim özçelik iş merkezi garajı girişiniz anımsattı doğrusu. Renklenince hüsrana uğradım :)

Başarılar dilerim...

Karaoke mi yaptınız? Yapmış olabilirsiniz, bu suç değil ne de olsa.
Sesleriniz güzele benziyor ama çok reverb kullanmışsınız bazı şarkılarda.
Başarılar
MG

seslerde bi oynama olmadı bir iki şarkıda reverb kullandık..tam olarak karaoke değil kayıtlarımız,emek var..asıl çalışmalarımız bunlar değil,şuan besteler üzerinde çalışmaktayız.ilgin için saol :)

Enerjinizi kaybetmeyin, çok iyi bir başlangıç yapmışsınız. Özellikle benim gibi 80leri sevenler için ilgi çekici. İleride daha kaliteli kayıtlarla çok daha iyi ifade edebilirsiniz sesinizi. Kolay gelsin.

Geri