ENTER SANDMAN FULL COVER - ORION BAND

Benim anladığım.
Herkes farklı farklı zamalarda parçayı enstrüman bazlı çaldı ve daha sonra tüm görüntüler birleştirilerek bu elde edildi.
Çünkü baştan beri ileri gelen bir ritim kaçırma ve senkron sorunu var. Hele 03:42 de başlayan o kopukluk. Yani çalımdanmı video editinden mi ben çözemedim. Ama yorucu.
Hani birde volkal için Ses var görüntü yok derler ya, işte tam bu olmuş. Vokalin kendisimi videoda olmak istemedi ?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim anladığım.
Herkes farklı farklı zamalarda parçayı enstrüman bazlı çaldı ve daha sonra tüm görüntüler birleştirilerek bu elde edildi.
Çünkü baştan beri ileri gelen bir ritim kaçırma ve senkron sorunu var. Hele 03:42 de başlayan o kopukluk. Yani çalımdanmı video editinden mi ben çözemedim. Ama yorucu.
Hani birde volkal için Ses var görüntü yok derler ya, işte tam bu olmuş. Vokalin kendisimi videoda olmak istemedi ?
Evet referans melodi üzerine herkes maalesef degisik programlarla bagimsiz kayit yapip mixlendi. Vokalimiz lead gitarcımız , yakında video çekmeye ikna edeceğiz gibi. Mix aşaması cubase, reaper vs.. den gelen datalarda epey zor. Zamanla olgunlaşacaktır. Saygılar

Benim anladığım.
Yorumunuz için teşekkurler

Vokaliniz exit light'a girdiği anda Lemmy Metallica söylemeye çalışıyor gibi hissettim.. Motörhead coverlamanız hoş olabilir bu vokalle, Ace of Spades dinledim sizden sonra ne kadar benziyor diye.. Ses sağlığınıza dikkat edin lütfen, sanki yıpranıyor gibi..

Geri