Yeni içerik

Satılık Ibanez RG421HPAH (Takas seçeneği)

Takasa
Açık
Fiyat
6250
Para Birimi
TL
Merhabalar,

Ibanez’in High Performance serisinden 2020 üretimi RG421HPAH gitarım satılıktır. (Takas seçenekleri aşağıdadır) Gitar Zuhal Müzik’ten 5-6 ay önce alınmıştır, fotoğraflardan da görüleceği üzere tertemizdir.

Gitarda DiMarzio Fusion Edge manyetikler vardır. Coil-tap switch ile manyetikleri single olarak da kullanabilir, geniş bir ton yelpazesi elde edebilirsiniz. Tek parça kavrulmuş akçaağaç Wizard 3 sapa sahiptir. (Sapın yan kısmında karanlıkta parlayan noktalar mevcuttur)

Gitarın diğer özelliklerine ve güncel fiyat bilgisine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Amfi ihtiyacım nedeniyle önceliğim amfi ile takas yapmaktır ancak farklı gitarlar denemek için gitar takası da yapabilirim.

Takas için düşündüğüm amfiler: Blackstar Silverline 50w , Blackstar ID:30 TVP , Boss Katana 50 mk2

Takas yapabileceğim gitarlar: Charvel ve Jackson’ın Seymour Duncan manyetikli güncel modelleri , Schecter Reaper ve tele olarak da Schecter PT olabilir.

Kırığı, çatlağı, kiri, pası, eziği, göçüğü olan ürünlerle takas düşünmüyorum. Tekliflerinizi özelden yapabilirsiniz. İyi forumlar.

1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG

Takas seçeneklerine yarı fiyatını üzerine nakit alabileceğim strat, superstrat ve tele gitarları da ekliyorum; daha önce belirttiğim gibi kozmetik açıdan sorunlu gitarlarla takas düşünmüyorum. İyi forumlar.

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler