Gitara pencereden gelen güneş ışığı temas etti

Emektar müzisyenlerin ekipmanına baktığınız zaman bol miktarda çalınmış olduğunu anlarsanız. Öyle ki, bazı insanlar bugün enstrüman yepyeni gözükmesin, kullanılmış-eski görünümlü olsun diye dokuz takla atıyor.
Vintage veya koleksiyonluk gitarınız varsa belki bu kadar titizlenmek doğal.
Onun dışında kaygılanmak yersiz. Bırakın enstrümanınız biraz da kullanıldığını göstersin. Malum sözü hatırlatayım: Hiç açılmamış kalemler göze en hoş gözükenlerdir, ama aslında hiç bir işe yaramamış olanlardır. Ünlü pek çok gitaristin yaygın olarak kullandığı gitarlar da hep hırpalanmıştır.

Emektar müzisyenlerin ekipmanına baktığınız zaman bol miktarda çalınmış olduğunu anlarsanız. Öyle ki, bazı insanlar bugün enstrüman yepyeni gözükmesin, kullanılmış-eski görünümlü olsun diye dokuz takla atıyor.
Vintage veya koleksiyonluk gitarınız varsa belki bu kadar titizlenmek doğal.
Onun dışında kaygılanmak yersiz. Bırakın enstrümanınız biraz da kullanıldığını göstersin. Malum sözü hatırlatayım: Hiç açılmamış kalemler göze en hoş gözükenlerdir, ama aslında hiç bir işe yaramamış olanlardır. Ünlü pek çok gitaristin yaygın olarak kullandığı gitarlar da hep hırpalanmıştır.
Usta ya benim elime aldığım çoğu gitarın her tarafı kırık çizik veya boyası atmış

İlk heves olduğunda olur öyle endişelenmeler.
Ben ilk ve son arabamı aldığımda uzun yola çıkmıştım. Yolda araba bas bas bağırıyor beni 5. Vitese at diye😄 heyecan mı, acemilik mi bilemem ama kenara çekip galerisi arkadaşımı aramıştım
5. Vitese atsam sorun olur mu diye 😄😄😄

Geri