gerçek kesit

televizyonda her rast geldiğimde "allah cezanızı versin la" dedirten şaheserler...
ama zaman zaman geyik olsun diye izlediğinizde eni konu eğleniyorsunuz...

ya çoktandır izleyemedim, denk gelmiyo hiç.. azalttılar galiba, günde üç kere veriyolar belli :D
perihan savaş mı sunuyo hala?
bi de kaleci saçlı eleman kim ya, canlandıramadım onu :roll:

sarı bıyıklı herif genelde hep uzun tekel 2001 sigarası içiyodu :D
çok deli diziydi .hemen ardındanda flash tv nin olağanüstü top 20 si yayınlanırdı ki oda ayrı bi konu :D top 20 den sonrada "gezelim görelim" vardı heralde. :D

gezelim görelim trt de.. o kadinda bi acaip nereye gitse hemen gözleme yaptirip yiyor orduya gittiler kadin buranin çilegiyle yapilan bilmemne yemegi meshurdur dedi hayir kadin ile bi gözleme buldurdu onu yedi...mütamadiyen her memlekette gözleme yiyor...

bide gerçek kesitte olayi yasamis kisiler karanliktayken neden hep olaylari trt agziyla fakat fislerle okumayi ögrenen ilkokul çocuklari gibi anlatiyorlar??

Hiç unutamadgım bi bölüm vardı...Bi adam dellenip iki parmagı arasına inşaat çivisi sıkıştırıp milletin alnına çakyrdu ve olayı abartıp seri cinayetler fln işlyrdu 8O ...Sanat harikası... :roll:

ya o sarı bıyıklı herif sırf programda içtiği sigara ve rakıyla çoktan siroz olmuştur diye düşünüyorum..ehehe bide heyecan dolu sahnelerde kamerayı sallarlardı ya hey be artık hiç denk gelmiyo

ya geçenlerde yine denk geldim bi 30 saniyeliğine, sarıbıyık delirmişti. hebelek hübelek gibisinden bi ifadeyle tavana bakıyodu..yanındakiler"oğlum, guzuum" falan yqapıyolardı ama o pek yüz vermiyodu akıllılara, ara sıra "hebe, höeağğğ" şeklinde hırıltılar çıkarıyodu. abiyi bu hale de düşürdüler ya :D

off işte okadar içirirlerse böyle olur..bünye meselesi sonuçta bi de onlar bize yansıyan kim bilir reklam aralarında ne kötü alışkanlıkları vardı:) cık cık cık beyin kalmamış ha hey gidi..

ben bu başyapıtta anlatılan olayları yaşamış kişilerin bir yakını olsam bilumum teçzizatı kuşanıp matrixteki neo nun binaya girdiği gibi girerim flash tv ye perihanı sarıbıyğı kalecisaçlıyı falan tüm kadroyu indiririm aşşaya:)

Geri