gerçek kesit

scrotestical demiş ki:
ya şu kaleci saçlı dediğiniz canlandıramadım. kim o? bıyıklı, uzun kıvırcık saçlı saçlarını arkaya jöleleyen bi tip var o mu yoksa?
Evet o. :) O tanım da sözlükteki yazarlardan çıkmıştı sanırım. Bu arada Gerçek Kesit fanları, Flash Tv'nin yeni bombası, yerli korku dizi Yolcu'ya bir baksınlar derim.

ya bide oynayanlar hep aynı.espriler müthiş.bi bölümünden bi espriyi anlatıyim size.uyuşturucu bağımlısı bi kızın uyuşturucu aldığı bi adam vardı.telefonla falan konuşurken kimse çakmasın diye bide şifre koymuşlar aralarında.şifrede markette sigara kalmadı:))ya anlatmakla olmaz o bölümünü seyretmeniz lazım.çok komikti ya

zuhaahahahha
abi sonunda bu topic açıldı mükemmel ya bu adamların hastasıyım ya flash tv şaheseri muhtarı olsun katilleri olsun . hastasıyımdır.

Bu programın hastasiyim ya.Bu kadar sacma bu kadar boş bişey olamaz.Zaten teknik ekip de harika ısıklandırma olsun seslendirme olsun gunumuz teknolojisinin herseyini kullanmıs adamlar :pp konulara gelince sacma sapan konular tabiki ama olayların tanıkları oluyo ya :D bole karanlık yuzleri anlatıyolar ''Ahmet cok iyi bi insadi aama içince sapitridi '' gibi :D onlarda harika ya.Flash tv ye bu program için ne kaadar tesekkur etsek az :)

yav çok komik abi ya adamlar resmen aşmışlar öyle ince espriler yakalıyorumki bazen anlatamam ya geçen bi bölüm vardı mahallenin delisi sarı saçlı abi, onu tedavi etmeye çalışıyorlar, adam o kadar komik oynuyorki deli rolünü böyle yerlere yattım gülmekten ya

gerçek kesit senaryolarının konusu gazete küpürlerindeki trajik olaylardan çıkıyor. artık eksik bilgileri(yer, o gün yaşananlar falan..) hepsi yazan adamın hayalgücüyle alakalı. atıyorum mesela 17 yaşındaki bi kızın sevgilisiyle evden kaçması olayı senaryoyu yazan kişinin ağlak eklentileriyle inanılmaz bir hal alıyor.

çok ciddiyim, atmıyorum :)

Muhteşem seri,Sırlar Odası'yla (yoksa sır kapısı mıydı ?) başbaşa yarışırlar.Harika oyuncular var,senaryolar eşsiz.Harbiden biraz işlenilse güzel bi komedi ortaya çıkabilir.Kült seri...:d

lovermanJames demiş ki:
Şahan çok iyi dalga geçmişti bu programla da."Kesit Ötesi"ydi adı da :)
hiç sevmem şahan gökbakar'ı ama, "adeta gerçek (evet, doğrusu bu :D)" cidden çok komikti. çekim hataları vardı, özellikle yapıyorlar tabii. biri birini bıçaklarken ketçap sıkılıyor, ketçap şişesi falan görünüyor mesela. güzeldi baya :)
bu arada disturbed_one, sırlar odası harry potter serisinden. programın adı galiba sırlar dünyası'ydı, güldüm bak sana :D

nehirmavi demiş ki:
lovermanJames demiş ki:
Şahan çok iyi dalga geçmişti bu programla da."Kesit Ötesi"ydi adı da :)
hiç sevmem şahan gökbakar'ı ama, "adeta gerçek (evet, doğrusu bu :D)" cidden çok komikti. çekim hataları vardı, özellikle yapıyorlar tabii. biri birini bıçaklarken ketçap sıkılıyor, ketçap şişesi falan görünüyor mesela. güzeldi baya :)
bu arada disturbed_one, sırlar odası harry potter serisinden. programın adı galiba sırlar dünyası'ydı, güldüm bak sana :D
Valla Harry Potter'ın en çok okuduğum kitabı olduğundan niyeyse Sır deyince ilk aklıma gelen şey o oluyor...Yoksa doğrusu Sır Kapısı diye biliyorum.Neyse her ne haltsa işte... :)

Neyse her ne haltsa işte...
hepsi aynı nane, haklısın :D bir de kalp gözü vardı...
bu arada bu tür saçmalıkların çoğunu lisemdeki eski edebiyat öğretmenlerinden biri yazmaktadır... küfürleriniz ve kahkahalarınız, hepsi ona gitmekte :)
bunlardaki oyunculuklar süper oluyordu. gereksiz ağlak tavırlar, inandırıcılıktan uzak sinirlenmeler, aniden mod değiştirmeler... bir "şey" izlemiştim, ölü adamın karnına bıçak koymuşlar, adam nefes aldıkça bıçak hareket ediyordu.. birkaç saniye nefesini tutarsın değil mi, hiç :) sonra ışık hataları, kameramanların gölgeleri... düzenli olarak takip edilesi programlar bunlar, kafa boşaltıyorlar.

Bugün saat 12.30 civarında yine vardı Anne Sözü müydü neydi adı. Kız annesini dinlemeyip biriyle evleniyor, sonra da evlendiği gün evine adamın eski imam nikahlı karısı geliyor. Kız durumu anlayınca kaçmak istiyor ama kocasından sopa yiyor falan çok komik ya :):):)

Geri