gerçek kesit

Jawbreaker demiş ki:
Göbekli olanı geçenlerde bizim sokaktan geçerken görmüştüm. Sarı Bıyık ise apayrı bir mevzu... Bir de dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama en çok sigara/bira tüketen ya kurban ya da katil oluyor. :)

Ayrıca o aralarda, aşağıda "Cevat'ın amcaoğlu" vb. yazısının berlirdiği görüntülerde %100 yalan. Nereden mi anladım? Ağabeyimin arkadaşı olan adam -adı da Serhat'tı, Flash TV de zamanında staj yapıyordu- yüzü karanlık bir biçimde "Hamdullah son günlerde çok asabileşmişti, onun böyle bir toplu katliam gerçekleştireceğini taa başından anlamıştım." diyince kendimi yerlerde bulduğu hatırlıyorum... :D

zaten dizinin sonunda çıkan karanlıktaki kişileri bazen kendi elemanlarından koyuyorlar bende çözdüm o olayı bi keresinde sarı bıyık çıkmıştı

acaip hastasiyim hergün izlerdim gecen sene günde 2 bölümverirlerdi bazen :LOL: bi ara bi kac arkadas kendi kendimize geyik bi gercek kesit cekmeyi bile düşünmüştük ciddi ciddi :fikrimvar soora üşendik tabiii :utandim

ilk bölümleri iyiydi de bozdu sonradan bunlar, ilk kadronun (efsanevi kadro) yerini kimse alamadı..
sarı bıyık ile kır saçlı amca götürüyolardı olayı...
kır saçlı amca naif adamdı, ya ölür ya öldürülürdü..
sarı bıyık tam bi piçti, her bok onun başının altından çıkardı..son bölümlere doğru iyi rollerde oynamaya başladı ama tip icabı o adamdan iyi falan olmaz bence :D

scrotestical demiş ki:
ilk bölümleri iyiydi de bozdu sonradan bunlar, ilk kadronun (efsanevi kadro) yerini kimse alamadı..
sarı bıyık ile kır saçlı amca götürüyolardı olayı...
kır saçlı amca naif adamdı, ya ölür ya öldürülürdü..
sarı bıyık tam bi piçti, her bok onun başının altından çıkardı..son bölümlere doğru iyi rollerde oynamaya başladı ama tip icabı o adamdan iyi falan olmaz bence :D
ya ben bi ara gerçek kesitle kafayı yemiştim gece saati 2 ye kurup gerçek kesiti izliyodum. ya eve 1 de geldim diyelim ama yorgunum o karpuz göbekli beyaz çoraplıuı dayıyı izlemek için zorla ayakta kalmaya çalışıyodum.
annem nefret eder o programdan ama ben o buldukları ev ve de elemanlara kopuyorum ya
bir de aşik çiftler tam traji komik yahu

scrotestical demiş ki:
beyaz çoraplı dayı, benim iyi kalpli amca dediğim mi? kır saçlı, bıyıklı falan..ara sıra dizilerde oynar öyle...
evet ben ona karpuz göbek diyorum babamın daha komik bir lafı vardı ama unuttum ya işportacı gibi birşey diyodu
harbi komik yahu o sarışın eleman da başka dizilerde oynuyor dadıda falan ufak rolleri vardı
karpuz göbek dayı da şimdi gizli dünyalara takılıyor çok komikler yahu bir de güzel uğruna katil olunan kızlar varya koparıyor beni duba gibi kız kaşlar en erken 4 hafta önce alınmış kızlar var bir de pısırık anne rolündeki kadın delirtiyor beni yahu sebnin avatar gibi hayal gücümü dumurlara uğratanbir program

o sarisin adam ben epey unlu olur zannediyodum ama gercek kesit ile kaldi ondan baska bi tanede reklam yaptigini görmustum baskada bisey olmadi...

Gerçek Kesit iidir ya..Bi de yine Flash tv'de bi aralar ''Alkolmetre'' diye bi olay wardı...Tüm içkili sıçkılı adamları gösteriyolardı..Rezillik..

Örnek: Adamın kafa bi milyon kameramanı kovalıyo bi kamyonetin etrafında,küfürler yağdırarak falan...

Bu ne yaa....

CedriX demiş ki:
o sarisin adam ben epey unlu olur zannediyodum ama gercek kesit ile kaldi ondan baska bi tanede reklam yaptigini görmustum baskada bisey olmadi...
bazı dizilerde ufak tefek rolleri oluyo onun. bi kere Tatlı Hayat'ta oynadı, bi kere de Çocuklar Duymasın'da..
diğer oynadığı dizilerde 30 sn falan görünüyo, üzülüyorum amcanın haline ya :?

Gerçek kesit,Türk televizyonculuk tarihinde bir başyapıt olmuştur abi bence...
Yalnız adamların giydikleri beyaz çoraplara da hastayım.Yazmadan edemedim...:)

ayyyyyyy çok saçma bi program belkide saçma diildirde oynayanlar olayı saçmalaştırıyodur........hiç güzel rol yapamıyolar bence ben bile daha güzel oynarım bea........gülmek için bile izlemem onu çünkü ilerken gülemiyorum acıyarak bakıyorum.........

Geri