Jackson Js32 king v hakkındaki yorumlarınız nelerdir yakında almayı düşündüğüm bir gitar

Bu fiyat aralığında floyd rose dan uzak durmak en akıllıcası olur. Derdi hiç bitmez!
Sen uğraşmaktan gitar çalamazsın sonra da satmak için bir ton enerji harcarsın
Bırak bu floyd sevdasını sabit köprü en iyisi bu fiyat aralığında.
Sabit köprü alsa iyi olur ama bu fiyat bandında çok seçenek olmuyor. Herhangi bir luthier'in bloklamasıyla sabit köprü rahatlığında kullanılacağı kanısındayım.

Bu fiyat aralığında floyd rose dan uzak durmak en akıllıcası olur. Derdi hiç bitmez!
Sen uğraşmaktan gitar çalamazsın sonra da satmak için bir ton enerji harcarsın
Bırak bu floyd sevdasını sabit köprü en iyisi bu fiyat aralığında.
ben de sabit köprü kullanmaktan yanayım aslında ama madmax in dediği gibi fazla seçeneğim olmadığı için derdini çekeceğiz gibi duruyor :,)

illa hareketli köprülü gitar alacam ama illa sabit gibi kullanacam diyorsan ve luthiere vs gerek yok kendim de 10 dakikada yaparım diyorsan:

illa hareketli köprülü gitar alacam ama illa sabit gibi kullanacam diyorsan ve luthiere vs gerek yok kendim de 10 dakikada yaparım diyorsan:

Muhammed ağabey adam 2000 liraya gitar alıyor. Sizce 600 lira floyd kitlemek için vermek ister mi? Zaten o parayı verene kadar 3000 bandında eli yüzü düzgün bir gitar bakardı. Herhangi bir luthier çok daha uyguna benzer çözüm sunacaktır.

Tahta kesmek filan uğraşana kadar 9V dikdörtgen pil de sıkıştırabilirsin. Ben de bir Ibanez vardı tam pil kadardı boşluk, mıh gibi olmuştu valla, bir iki çok ufak köprü ayarı ile taş gibi sabitlemiştim. Pil oynuyorsa sıkıntı tabii.

Geri