Ankara Gitaristim Grup Arıyorum

Elektro gitar çalıyorum kendi çapımda. 21 yaşındayım. Blues, Folk tarzlarına çok yakınım ancak metal müzik de çalabilirim. Çevremdekiler çok iyi doğaçlama blues çaldığımı söylüyor. Delta yada SRV tarzı blues da çalabilirim ancak slide yeteneğim çok gelişmiş değildir. Folk tarzımdan bahsetmem gerekirse İskandinav folk müzikleri çalabilirim. Blues'da şeytanın akort sistemini (DADF#AD), Folk müzikte keltlerin akort sistemini (DADGAD) kullanırım :D Keltlerin şeytana inanmıyor olması da büyük çelişki.
Amatör kayıtlarımdan oluşan bir mini albümüm var. Artık daha profesyonel anlamda müzikle ilgilenmek istiyorum. Hiç grup deneyimim yok. O yüzden bana biraz bu grup işlerini öğretmeniz gerekebilir.

İletişim:
Email: [email protected]
İnstagram: beyaz.sis

Ben heavy metal ile ilgileniyoru. Grup arıyorum. Glam rock and gothic rock severim. Vokalim. Ilgi alanlarınla benimkiler arasında parallellik var. Hiç grup tecrübem yok. Yetenekli insanlarla grup kurmak istiyorım

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben heavy metal ile ilgileniyoru. Grup arıyorum. Glam rock and gothic rock severim. Vokalim. Ilgi alanlarınla benimkiler arasında parallellik var. Hiç grup tecrübem yok. Yetenekli insanlarla grup kurmak istiyorım
İkimizin de deneyimi yoksa sıkıntı olabilir. Ancak yine de denemek istersen ben gitaristin olabilirim.

Kanka selamlar bateri bas gitar ve vokali hazır grubumuz var Türkçe rock metal ağırlıklı müzik yapıyoruz sahne hazır hızlı bir başlangıç yapıp sahneye çıkmak istiyoruz ilgilenirsen dönüş yap bana lütfen

Geri