Bateri plugin

Kaliteli bateri plugini arıyorum da bulamıyorum.
Superior Drummer 3 kullan library si çok zengin diyorlar , diğer pluginleri dene diyorlar
Çok pahalı pluginler var. Bazıları Crash yiyor çok fazla ses duyulmuyor resmen.
Öneri varsa alabilirim

Eğer ücretsiz düşünüyorsanız Ssd 5.5'in free versiyonu hiç fena değil. Mt Power Drumkit de ücretsiz alternatifler arasında ancak ben pek sevemedim. Bir aralar Sennheiser Drum mic'a vardı ücretsiz olarak. O da iyiydi ama sanırım şu anda ücretli olmuş. Genel olarak bateri eklentileri pahalı. Ancak ben Pluginboutique'den geçen sene 5 dolar gibi bir fiyata (indirimde yakaladım) Sonivox Big Bang Drums satın aldım. 14 GB sample kütüphanesi var. Arayüzü de hiç fena değil, ben satın aldığım günden beri severek kullanıyorum, hala yeni özelliklerini keşfediyorum. Sanırım şu anda Pluginboutique'de satışta değil ancak farklı sitelerden araştırılabilir. Tarzınızı belirtmemişsiniz ancak bir de ekonomik sayılabilecek olan yine Sonivox'un Tony Coleman Drums vardı, şu an güncel fiyatını bilmiyorum ama ona da bakılabilir. Tony Coleman Drums daha soft müzikler için ideal bir yazılım. Ben crack kullanmadığım için ücretsiz ya da uygun fiyatlı sayılabilecek çok eklenti araştırması yaptım, şimdilik tavsiyelerim bunlar. Varsa farklı tavsiyeler ben de deneyebilirim.

Geri