İstanbul istanbulda ac/dc tribute grubu kurmak istiyorum

Selam arkadaşlar, uzun zamandır severek ac/dc dinliyorum, daha önce bulunduğum grupların hepsinde 2-3 tane ac/dc şarkısı çalmaktaydık halihazırda.Ben bas gitaristim aradığım elemanlar davulcu, ritm ve lead gitar ve vokal. Lütfen ac/dc dinlemeyi ve çalmayı sevenler ulaşsın. Tamamen keyfi bir projedir. Yaşım 28, yaş için belli bir kriter yok. İstanbuldayım bu arada. Site üzerinden ulaşabilirsiniz.

Selam arkadaşlar, uzun zamandır severek ac/dc dinliyorum, daha önce bulunduğum grupların hepsinde 2-3 tane ac/dc şarkısı çalmaktaydık halihazırda.Ben bas gitaristim aradığım elemanlar davulcu, ritm ve lead gitar ve vokal. Lütfen ac/dc dinlemeyi ve çalmayı sevenler ulaşsın. Tamamen keyfi bir projedir. Yaşım 28, yaş için belli bir kriter yok. İstanbuldayım bu arada. Site üzerinden ulaşabilirsiniz.i

Bu siteyi yeni keşfettim. Tam aradığım mesaj. Ama ilan 1 yıl olmuş. Ben de böyle bir grup kurmayı düşünüyorum veya var olan bir gruba girebilirim. İşin tamamen keyif kısmındayım. Kazanmak değil Gerekirse Para da harcarım Her türlü olanağı da sağlayabilirim. 15 yıldır çalarım. Acdc zayıf noktam. Son durumunuz nedir? Merak ettim. Mobile 05324274594

Geri