Vigier Expert köprüsü ile uyumlu tremolo kolu ?

2011 yapımı Vigier Expert modeli için uyumlu tremolo kolu hangisidir ? Türkiye'den edinmek mümkün müdür ? Bilgi paylaşabilecek biri varsa çok sevinirim.
Bildiğim kadarıyla bu köprüler Schaller tarafından üretiliyor, Vigier de modifiye ediyor.
Kolun vidalı olarak takıldığı tipte bir köprü bu arada...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
https://www.vigierguitars.com/ufaqs/i-lost-my-vibrato-arm/Sanırım schaller'in 6mm'lik ya da 5mm'lik koluna bakacaksınız. Sanki bir ara Thomann'da görmüştüm. Bulursam linkini atarım.
Çok teşekkür ederim. Nokta atışı olmuş. Bu tarih meselesinin ölçüler ile ilgili olduğunu duymuştum, o yüzden yapım yılını verdim. Ama kesin olarak bilmiyordum. Şans, demek tam da 2011 itibariyle değişmiş.
Türkiye'den de bir online mağaza vardı sanki ama hatırlayamadım şimdi.
Edit:
Ama burada göremedim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Rica ederim. Ben sadece uzaktan vigier excalibur gördüğüm için pek bilmiyorum ama muhtemelen şu linkteki Schaller FR-StyleTremolo Arm C tremolo koluna benziyor. Vigier saddle dışında köprüde bir işlem uyguluyor mu bilmiyorum ama tremolo pek farklı durmuyor.
Lİnkten buldum; 6 mm tremolo arm: 13080200.
Ama işte buralarda yok anlaşılan:)

2011 yapımı Vigier Expert modeli için uyumlu tremolo kolu hangisidir ? Türkiye'den edinmek mümkün müdür ? Bilgi paylaşabilecek biri varsa çok sevinirim.
Bildiğim kadarıyla bu köprüler Schaller tarafından üretiliyor, Vigier de modifiye ediyor.
Kolun vidalı olarak takıldığı tipte bir köprü bu arada...

Merhaba mesajı ancak gördüm kusura bakmayın lutfen.
Soru güncel ise araştırıp dönüş yaparım

Geri