Celestial Asylum

sizi sahnede de izlemiştim demonuzu da alıp dinledim..şunu söylemem gerekir ki bu bi demo için çok fazla , gerçekten süper...sahne performansınızı da çok beğenmiştim...diyecek fazla birşey yok çok iyisiniz...başarılar...

Beyler hepiniz çok sağolun.
Ben görmeyeli bizim topic epey bir ilerlemiş ve güzel yorumlar ve
geyikler olmuş. :D

Bu arada ENDER...Harbiden yazdıklarını görmediğim için söylediklerimi
geri aldım. ;)

hepiniz gittiniz, beni bıraktınız buralarda, öyle olsun :( ama Celestial'ın kanı yerde kalmayacak!!
siz terkedin, gelmeyin buralara; ama ben unutmam son nefesime kadar savunacağım bu kaleyi :)
Heeeeeeyyyytttt savulun CELESTIAL ASYLUM geliyor!! (fazla iddialı oldu ama :) olsun altında kalmayacağınızı biliyorum)

Eyvallah Enderciiim saolasın...

Bu arada şu haberi vereyim. Artık İzmir' de Stüdyo Ümit' te de CELESTIAL ASYLUM' un Cosmic Creation demosunu bulabilirsiniz...İlgilenen herkese duyurulur...

Görüşmek üzere : )

Ben demoyu dinlediğimde (ki buraya da yazmıştım) daha çok meraklısına hitap ettiği için bendense bu tarzla daha ilgili olanların düşüncelerinin daha önemli olduğunu düşünmüştüm. Başlığı okudum da acayip güzel yorumlar var, çok hoşuma gitti açıkçası :) Demek ki demo gerçekten başarılıymış :D
CelestialEra demiş ki:
Bu arada şu haberi vereyim. Artık İzmir' de Stüdyo Ümit' te de CELESTIAL ASYLUM' un Cosmic Creation demosunu bulabilirsiniz...İlgilenen herkese duyurulur...
Bunu da iyi düşünmüşsünüz, bence daha başka yerlere de göndermeye çalışın, tatile gidenleri falan kafalayın, gönderin mutlaka bir şekilde!
Kolay gelsin diyorum kısa zamanda konser bekliyorum, şarkıları bir de bilerek dinlemek istiyorum çünkü :D

cızzz ayıp ettin Enderciiim stajıda yaparım, demoyuda satarım, hatta davuluda çalışırım : ))

eyvallah Berkay : ) katılıyorum bencede parçaları bilerek dinlemek çok daha hoş ve güzeldir. Hatta tüyleri diken diken bile eder ; )

Haydin görüşmek üzere... :twisted:

Selam beyler...
Valla şu an tatilin son günündeyim... Yarın Ankara'ya geri dönüp sanırım gruba yeni alacağımız veya aldığımız bir müzisyen arkadaşla çalışmalarımıza başlamak için hazrılanacağım.

Ayrıca kardeşim hazır tatildeyken onun bilgisayarıyla biraz yeni parçalara yükleneceğim.

Keza herif bütün gün bilgisayar oynuyor ve ben bilgisayar kullanmayınca parça düzenlemelerini istediğim gibi yapamıyorum.

Bu arada BERKAY... Valla parçalar nasıl çalınıyor biz bile unuttuk. Fazla dikkatli dinlemesen iyi olacak. Son çalışmada epey bir dökülmüştük.
Çalarken hata falan yaparız çok anlaşılır iyi olmaz. :D

ya abi dayanamadım yine geldim.. şimdi yine dinliyorum da demoyu, baştan sona bu 3. flan dinleyişim oldu birkaç saat içerisinde! bıkmadım da bir türlü! hadi diğerleri neyse de _rasident_ ı yüzyıllardır dinliyorum yaw : )) insan ondan bıkar bari : ))) bir yandan download nanesiyle uğraşıyorum bir yandan full Celestial.. ne olacak bu böyle?! insan sonsuza kadar dinleyemezki sonuçta : ))))))
(yoksa dinler mi?!?!?? :) )

ElfendeR demiş ki:
ya abi dayanamadım yine geldim.. şimdi yine dinliyorum da demoyu, baştan sona bu 3. flan dinleyişim oldu birkaç saat içerisinde! bıkmadım da bir türlü! hadi diğerleri neyse de _rasident_ ı yüzyıllardır dinliyorum yaw : )) insan ondan bıkar bari : ))) bir yandan download nanesiyle uğraşıyorum bir yandan full Celestial.. ne olacak bu böyle?! insan sonsuza kadar dinleyemezki sonuçta : ))))))
(yoksa dinler mi?!?!?? :) )

Hmmm... Ne güzel ne güzel. Her grubun diehard fanları olur CA'nında var bir tane. 1 tane de olsa güzel bişi. Valla bende dinliorum demoyu bol bol dinliorum sıkılmadım.

Ayrıntılı bir müzik. Her dinlediğimde yeni ayrıntı buluyorum. Tebrikler CA. :p

CelestialMan' ini yerim yavrum : ))

CELESTIAL ASYLUM' un Rock Station dergisinin gelecek sayısında röportajı bulunacak. Ayrıca dergiyle beraber verilecek olan Comp. Station CD' sinde de Cosmic Creation demosundan bir parça bulunacaktır...

İlgilenenlere duyurulur...Saygılar mutluluklar ;)

ElfendeR demiş ki:
Grubun başlığını TurkRock bölümünde kim açtı?! Orada konuşamıyoruz sanırım, hafif kovulmuş gibi hissettim de....

Ender cim nereden kovuldun gibi hissetin anlamadım ama sen CA2nın en iyi fanısın. Gerçi Eskişehir'de REHA izmirde ÇEVİK gibi şubelerimizde var ama sen CA Ankara Fan temsilcisisin. Zaten senden başka FAN mertebesine ulaşan dinleyicimiz yok.

Sencede değilmi sevgili EL FENDER ha? Aslında ilk başta NICK nam'ini okudumda seni ARAP ZANNETMİŞTİM. :D

CelestialEra demiş ki:
CelestialMan' ini yerim yavrum : ))

CELESTIAL ASYLUM' un Rock Station dergisinin gelecek sayısında röportajı bulunacak. Ayrıca dergiyle beraber verilecek olan Comp. Station CD' sinde de Cosmic Creation demosundan bir parça bulunacaktır...

İlgilenenlere duyurulur...Saygılar mutluluklar ;)

Çok güzel bir haber bu. Peki hangi şarkıyı koycaksınız? Büyük ihtimalle bir çok insan sizi ilk şarkıyla dinleyecek, çünkü RS çok farklı insanlara da hitap ediyor. Yani son dönemlerini bilmiyorum ama eskiden ediyordu :D

Şimdi.. Aslında olay şöyle ki.. Bizim CA başlığı pro. diye nitelendirilmek isteyen grup ve isimlerin yer aldığı; formun diğer bölümüne de açılmış!! Ben orada da başlığı görünce atladım haliyle Fan olaraktan : )) but oradan tanımadığım yırtıcı bir arkadaş, benim yazdığım mesajdan sonra; "demoyu nereden bulabiliriz" diye soran bir arkadaşa sert üslubuyla çocuk kovalar gibi; "araştır bul biraz, hem bu başlık amatör gruplar bölümünde de var, hadi oradan devam edin!!" şeklinde atıldı bir anda?!?! Polemiğe girmemek için ve (bilmiyorum!) orada açılmış başlığın kural dışı olabileceğini düşünerekten (?!) cevap yazmadım!
Sonra da size bir sorayım dedim?! Oradaki başlığı kim açtı haberiniz var mı?!

Geri