Ankara Gitaristim grup arıyorum

Merhaba, 27 yaşındayım. 1.5 yıldır elektro gitar çalıyorum. Temel düzeyde müzik teorisi biliyorum. Heavy metal çalmayı seviyorum ama başka türleri de çalar öğrenirim. Kendimi geliştirmek adına biraraya gelip eser çalabileceğim insanlar arıyorum. İşim dolayısıyla tam zamanlı olarak müziğe mesai ayıramıyorum. Ama mesai saatleri haricinde belirlenen programa mutlaka çalacağımız şarkılara çalışırak katılırım. Enstrüman seviyemle ilgili fikir vermesi için video atabilirim.

Merhaba, 27 yaşındayım. 1.5 yıldır elektro gitar çalıyorum. Temel düzeyde müzik teorisi biliyorum. Heavy metal çalmayı seviyorum ama başka türleri de çalar öğrenirim. Kendimi geliştirmek adına biraraya gelip eser çalabileceğim insanlar arıyorum. İşim dolayısıyla tam zamanlı olarak müziğe mesai ayıramıyorum. Ama mesai saatleri haricinde belirlenen programa mutlaka çalacağımız şarkılara çalışırak katılırım. Enstrüman seviyemle ilgili fikir vermesi için video atabilirim.
merhaba hocam, hazırda sahne alan bir grubum var ge gitarist arıyoruz eğer ilgilenirsen insta: berkay.eskii

Kanka selamlar bateri bas gitar ve vokali hazır grubumuz var Türkçe rock metal ağırlıklı müzik yapıyoruz sahne hazır hızlı bir başlangıç yapıp sahneye çıkmak istiyoruz ilgilenirsen dönüş yap bana lütfen

Dostum kadro hazır durumda sahne de hazır. Ekibin tamamı daha önce sahne almış insanlar. Geçenlerde bir arkadaş dönüş yaptı onunla bir görüşeceğiz. Eğer olmaz ise sana dönüş yapacağım.

Geri