ZIRZIRZIR

Diğer şarkınıza(Sana) da baktım gayet hoş bence. Tam benim tarzım. Şarkınızla tam olarak alakalı olmayan bir konudan bahsetmek istiyorum. Sanırım bütün enstrümanları kendiniz çaldınız Daw yardımıyla vs. Davul loopta 4 dakika dönüyor sanırım. Şarkı güzel mi ? Güzel. Ama... Bir Baterist olsaydı veya bir Bas Gitarist şarkı bambaşka yerlere gidebilirdi. Çok daha kendine has özgün bir müzik ortaya çıkardı. Yine de sevdim başarılarınızın devamını dilerim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Diğer şarkınıza(Sana) da baktım gayet hoş bence. Tam benim tarzım. Şarkınızla tam olarak alakalı olmayan bir konudan bahsetmek istiyorum. Sanırım bütün enstrümanları kendiniz çaldınız Daw yardımıyla vs. Davul loopta 4 dakika dönüyor sanırım. Şarkı güzel mi ? Güzel. Ama... Bir Baterist olsaydı veya bir Bas Gitarist şarkı bambaşka yerlere gidebilirdi. Çok daha kendine has özgün bir müzik ortaya çıkardı. Yine de sevdim başarılarınızın devamını dilerim.

Feedback için teşekkürler.

Parça aklıma aniden geldiği için genel kompozisyonu taslak haline getirip kayıtlayıp render aldım. Tam da dediğiniz noktalarda enstrümanları yine kendim çalmak kaydıyla, tekrar eden Davul loop'u dahil eksikleri tamamlayıp parça enstrümentalini detaylandırıp solo kaydını baştan alıp. Mix & Mastering işlemini temiz uygulayıp tekrardan bir render alacağım.

Güzel dilekleriniz için de teşekkür ederim, saygılar.

Geri