Hangi Wah Pedalı tercih etmeli ?

H-S-S manyetikli bir gitar ile birlikte Wah Pedal almaya karar verdim. Ancak o kadar çok seçenek çıktı ki karşıma neyi seçmem gerektiğini yada neye dikkat etmem gerektiğini bilemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Jim Dunlop Crybaby baktım şimdiye kadar seçtiğim bir modeli yok.

Ben 95q modelini kullaniyorum yillardir ve memnunum. Diger cry baby modelleriyle karsilastirdigimda switch olmamasi ve basinca otomatik devreye girmesi cok buyuk bir rahatlik sagliyor. tavsiye ederim.

Crybaby Zakk Wylde
Crybaby Hendrix
Crybaby 95Q
Modellerini kullandım.
Biraz daha agresif ve dolgun bir Wah istiyorsanız Zakk Wylde alabilirsiniz.Ben kullandıklarım arasında en çok onu sevmiştim.

95Q kullanımı daha rahat normal düz
wah.Sahne falan yapıyorsanız tercih edilebilir

Hendrix Daha yumuşak bir karaktere sahip.İlk elime geçtiğinde bende şaşırmıştım.Ama funky şeylerde çok çok zevkli.

Vox-Morley vs vs denemedim yorum yapamıyorum o yüzden.Bugün yine Wah pedalı alacak olsam ya zakk wylde alırdım ya da paraya kıyıp Vintage Crybaby falan bakardım.

Crybaby Zakk Wylde
Crybaby Hendrix
Crybaby 95Q
Modellerini kullandım.
Biraz daha agresif ve dolgun bir Wah istiyorsanız Zakk Wylde alabilirsiniz.Ben kullandıklarım arasında en çok onu sevmiştim.

95Q kullanımı daha rahat normal düz
wah.Sahne falan yapıyorsanız tercih edilebilir

Hendrix Daha yumuşak bir karaktere sahip.İlk elime geçtiğinde bende şaşırmıştım.Ama funky şeylerde çok çok zevkli.

Vox-Morley vs vs denemedim yorum yapamıyorum o yüzden.Bugün yine Wah pedalı alacak olsam ya zakk wylde alırdım ya da paraya kıyıp Vintage Crybaby falan bakardım.
Yok güzel abim sahne falan bende ne arar.

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler