Satılık Ms Pozitron El Yapımı Pedallar Duyuru

'Dükkanlar' forumunda Mspozitron tarafından 24 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. :) rica ederim hocam.teşekkür ederim.

2. tychobrahe parapedal vintage wah yapıyor musunuz?

3. Merhaba, lambalı amfi üretiminiz var mı ya da planınız var mı en azından?

4. Merhaba.Malesef yok hocam.Lambalıların maliyeti,lojistik açıdan oluşturdukları sorunlar ve bakım maliyetleri beni lambalı işine girmekten alıkoydu.

5. Mustafa Bey merhaba, size bir özel mesaj attım. Görmemişsinizdir diye buraya da yazıyorum.

6. Yoğunluktan bakamamıştım mesajlara yanıtladım hocam.

7. ilk yorumdaki fiyat listesi güncel mi şuan

8. evet hocam.

9. Mustafa Bey'e Keeley Comp ve Fuzzy pedal siparişi verdim. Heyecanla bekliyorum. Şimdiden kendisinin eline sağlık. Fırsatım olursa demo videosu da koymaya çalışacağım pedal ulaşınca.

Mspozitron bunu beğendi.
  10. Merhaba. Digitech bad monkey ile birlikte kullanacagım bir distortion pedalı almak istiyorum. Crunch box ı düşündüm. Elinizdeki mesa karakterli pedalları mı yoksa crunch box ı mı tavsiye edersiniz?

11. Merhaba hocam.Crunch box üzerinde mosfet modu ile oldukca high gain tonlar alabilirsiniz.Bence cruch box verelim size

12. Set alımlarında adaptörü hediye ediyorum arkadaşlar.

Ekli dosyalar:

13. Burada tanıtmayı unuttuğum aletlerden biri.Ms pedal switcher 8 adet send return ile 8 ayrı pedalı yada setupı bağlayıp true bypass bir şekilde kontrol edebileceğiniz 5 ayrı preset hafızaya alabilen kendi tasarımım switcher dir.Kullanımı oldukca kolaydır.

Ekli dosyalar:

exalseffix bunu beğendi.
  14. Hocam güç ihtiyacı ne alemde? Kaç mA ile besleniyor? Fiyatı facebook ta 300TL yazmıştınız doğru hatırlıyorum değil mi?

15. 12 volt dc 200 ma ile çalışıyor.300 lira doğrudur.

exalseffix bunu beğendi.
  16. Hocam o zaman adaptör yanında geliyor sanırım çünkü power supply ların çoğu 9V besliyor (trex junior kullanıyorum)

17. tabi adaptörü bende yanında yollamaya karar vermiştim zaten.ilk çıkardığım örnekleri 9 volt ilede beslenebiliyordu şimdi sadece 12 volt versiyonu çıkaracağım o yüzden yanında tabi adaptörü gelecek

exalseffix bunu beğendi.
  18. merhaba. blackstar ht-dual pedalının klonunu yapıyor musunuz acaba ?

19. merhaba.malesef hocam yapmıyorum.

20. Merhabalar hocam proco rat klonu olan ms rotrion un demosuna ulaşabilir miyim eğer mümkün değilse de acaba soundu LM308 içeren vintage ratlerle mi aynı yoksa yeni proco rat2 lerle mi benzer?

Bu Sayfayı Paylaş