Satılık Ms Pozitron El Yapımı Pedallar Duyuru

'Dükkanlar' forumunda Mspozitron tarafından 24 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Merhaba hocam.Alper kayman bu pedalı kullanmakta.O paylaşımlarında bulunuyor.Evet lm308 ile yapıyorum pedalı.

2. Çok teşekkür ederim bakıp geri dönüşte bulunucam size

3. Usta ben hiç sample bulamadım ya da foto filan pedala dair ya :/

4. Tabi yardımcı olayım.İlk foto standart ürettiğim versiyon.Üzerinde sadece clipping modu mevcut.İkinci fotoğrafta ise boost opsiyonlu olan alper kaymana yaptığım yeni versiyon.

Ekli dosyalar:

• 1.PNG
      1.PNG
      Dosya Boyutu:
      385.4 KB
      Gösterim:
      94
    • 2.PNG
      2.PNG
      Dosya Boyutu:
      423.7 KB
      Gösterim:
      97
    RebelYell bunu beğendi.
  5. Uzun zamandır(2 sene civarı) aklımda hep güzel bir pedal setup oluşturma fikri var ancak gerek öğrencilikten doğan maddi sıkıntı, gerek okul programı hep engel oldu bana.
    Arada bir heyecanlanıp Mustafa hocama fiyat, pedal vb sorular soruyorum hiç sipariş vermeme rağmen hep kibar ve nazik bir şekilde yanıtladı. Bu aralar daha hard core bir şekilde pedal yaptırma planım var ancak direk uzun süre götürecek 6-7 pedallık falan, diğer pedalların tanesine 200-300 lira verecek ne zamanım ne de halim var, bu güzel tasarımlı mini pedallardan yaptıracağım sanırım, bunları neden yazdım bilmiyorum ama sanırım böyle el işçiliği ve butik işler hoşuma gidiyor, yakın zamanda görüşmek üzere Mustafa hocam.

Mspozitron bunu beğendi.
  6. Çok teşekkür ederim hocam.Rica ederim ne zaman olursa yardımcı olurum :)

7. Mustafa abinin yaptığı Tremolo-Phaser-Chorus combosunu sizlerle paylaşayım arkadaşlar.. Öncelikle spariş verip vermemek arasında karasız kaldığımda kendisini haftalarca meşgul etmeme rağmen bütün sorularımı en ince ayrıntısına kadar bıkmadan sabırla cevapladığı için kendisine teşekkür ederim. Ayrıca kendisi çok güzel tavsiyelerde bulunuyor "Şöyle yapalım, böyle yaparsak daha verimli olur, şunu da eklersek daha sağlıklı olur" gibinisinden. Son olarak Pedala ufak bir logo ayarlarsak çok güzel görüneceğini kendisi söyledi bende pedalın üzerinde görmüş olduğunuz logoyu hazırladım kendisine gönderdim ve sonuç mükemmel arkadalar, Pedal çok yakışıklı oldu. Ben diğer yabancı firmalara sırf marka ismi yüzünden aynı Pedala aynı Tona aynı Malzemeye tomarla para harcamayı mantıklı bulmayanlardanım, MS Pozitron'u Herkese tavsiye ediyorum..

Ekli dosyalar:

Mspozitron ve ktlcn bunu beğendi.
  8. Çok teşekkür ederim kardeşim güle güle kullan :)

9. Tekrar merhaba. Çoklu pedal adaptörü yapıyor musunuz

10. Merhaba hocam.Evet 5 uçlu tam regüle 35 lira.10 uçlu tam regüle 65 lira hocam.

11. DOD YJM 308 klonunu gerçeği ile karşılaştırmış olna var mı:) Forumdan bir arkadaş satıyor almayı düşünüyorum

12. Yeni Screamer Pedalım.. Noise Gate ile çalışıyormuş gibi dip gürültüsüz harika bi alet daha :)

Ekli dosyalar:

Mspozitron bunu beğendi.
  13. Birebir üretimdir hocam.Zaten orjinali öyle aman aman zor bulunmaz şeylerden yapılmış değil.

exalseffix bunu beğendi.
  14. güle güle kullan kardeşim.Bu arada twin incelemeni soruyorlar.

15. Telefonu bekliyorum abi 15 güne kalmaz yayında :)

16. Arkadaşlar üzülerek bir konuyu paylaşmak durumundayım.2008 yılından beri aktif olarak yer aldığım gitar pedalı piyasasından üzülerek ayrılma kararı aldığımı belirtirim.
    Bu kararımın ilk sebebi müzik piyasasının yıldan yıla çok dara düşmesi ve bunun bizlere fazlasıyla olumsuz yansımasıdır.Düşünün 8 yıl önce screamer pedalını 120 tl ye satar iken hala aynı fiyata satıyorum.Üstelik dolar o dönemin neredeyse 3 katı şu an.
    Kararımın ikinci müsabbibi ise tacir ile zanaatkar arasındaki farkı kavrayamayan yeni nesil müzisyenlerimizdir.Öylesine demoralize bir halde çalışmak zorunda kalıyorum ki dışarıda çalışan işçilere özenerek bakıyorum.Kafaları ne kadar rahat gece gündüz üç kuruşa çalışmak zorunda değiller diye öykünüyorum.
    Bu içten sözlerimi umarım hoş görürsünüz.Daha kurumsal bir yazı yazmak isterdim ancak beni çoğunuz biliyorsunuz.Hiç bir zaman kurumlaşma taraftarı olmadım.Her zaman müşterilerimle yüz yüze olmayı iki insan olarak iletişim kurmayı tercih ettim.
    Daha önce verdiğim sözler geçerlidir arkadaşlar.ömrüm yettiği sürece pedallarınıza ücretsiz bakım yapacağım.Tamamıyla ortadan kaybolduğumu düşünmeyin.Yine bu hesap aktif kalacak.Lakin artık piyasanın aktif bir oyuncusu olmayacağım.Henüz yeni bir işe yerleşmiş değilim.Elimde söz verilmiş olan işler bitip teslim edilecek.Sonrasında artık sadece arada bir keyfe keder birkaç pedal paylaşabilirim.Bu durumdan dolayı çok üzgünüm.Lakin sektör öyle bir hale geldiki katlanmak gerçekten çok güç.
    Hepinize saygı ve sevgilerimi sunarım.Müzikle kalı

17. Müzisyenler için çok büyük bir kayıp. Bu ülkede bulunmaz nimettin sen abi.

exalseffix bunu beğendi.
  18. Mustafa Bey merhaba ben Alp, hatırlarsanız sizden daha önce birçok alışverişim olmuştu. En son chorus/phaser/delay kombo pedalı almıştım. Aldığım pedalları hala severek kullanıyorum. Sanırım birileri sizi üzdü/kırdı ve bu nedenle böyle bir karar aldınız. Tabi takdir sizin ama gitar çalan/çalmaya çalışan herkes için büyük bir kayıp olacak :(

19. Yazıyı yeni okudum ve hem yaşadıklarına hem de böyle bir hizmetin kaybına baya üzüldüm, yaptığın iş kaliteli ve kıymetliydi.

20. Vazgeçtim hocam merak etmeyin.Gelen sayısız telefon ve sosyal medya mesajı oldukca ciddi bir destek sundu.Bende bırakma kararımdan vazgeçtim merak etmeyin.Mücadeleye devam.

Bu Sayfayı Paylaş