Satılık Ms Pozitron El Yapımı Pedallar Duyuru

Vazgeçtim hocam merak etmeyin.Gelen sayısız telefon ve sosyal medya mesajı oldukca ciddi bir destek sundu.Bende bırakma kararımdan vazgeçtim merak etmeyin.Mücadeleye devam.
İnanın mustafa bey o kadar üzülmüştüm ki veda yazınızı okuduğumda sizin gibi değer kaybedilemez. Döndüğünüze gerçekten çok sevindim başarılarınızın devamını yürekten dilerim. Saygılar.

Benim Xotic BB Preamp, Lovepedal Eternity ve Analog Delay bugün elime ulaştı. Yakın zamanda kayıt da koyacağım. Mustafaya buradan ilgi ve insanlığı için bir kere daha teşekkür etmek istiyorum.
Merhaba uzun zaman olmuş gerçi, bu 3lü seti bende almak istiyorum hala kullanıyorsanız deneyimlerinizi paylaşabilirmisiniz?
son soru bb preamp ile eternity aynı işi yapmıyormu yani ikiside sesi boost edip ayrıca overdrive özellikli değilmi?

teşekkürler.

Mustafa Bey’in kafasını azcık şişirdiğimi tahmin ettiğim bir süreç sonrası bugün özel logolu MS Keeley 4 knob compressor elime ulaştı. Pedalla ilgili ilk izlenimim gayet olumlu, daha kurcalamam lazım ama gözümü pedalın tasarımından şimdilik alamıyorum. Baya baya benim oğlan var pedalın üstünde :D

03C88C99-80F6-4C97-B342-BEC03717245B.jpeg