Çizgi Filmler

Çizgi film izliyormusunuz?

• Evet

Oylar: 0 0.0%
  • Hayır

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    0
sinema da olan cizgi filmlerini cok seviyorum(tabiki hepsini diil). Favorilerim Ice Age, Finding Nemo, Shrek. Pixer Filmleri harika saten. Birde Disney den vardi ya balu(ayi), mowgli, kaan fln. (türkce ismi aklima gelmedi, ingilizceside gelmedi:)
almancasi das Dschungelbuch...harika yaa....:)

yaaa abi siz kanal 7 yapımı şirinleri ve he mani biliyormusunuz?
size ordan bir konuşma yazıyım:
-Gözlüklü şirin şirin baba nerede?
-Cumaya gitti.
Bitmedi dahasıda var. O güzel şirinler şarkısı şu hale geldi:
"lailahe illallah allahueker" yaa işte böyle he man'de ise he man "gölgelerin gücü adına ben he manim" diyeceği yerde:
"Allahın bana verdiği imanla ben he manim"
buyrun buradan yakın matrak değilmi(?) Abi bunları çocuklar seyrediyor tamamiyle beyin yıkıyorlar böyle şey olmaz olsun bence

öyle değil yaa he-man: allahım bana güç ver!
red kit(bara girerken): bismillahi rahmanirrahim
şirinler zaten dediğin gibi aşmış: la ilahe illallah allahu ekber(geçen kızılayda bunu söylüyoduk millet kötükötü bakınca kaçtık)

okulda da yapmıştık da bişiy olmadı... ama kızılayda nası bağarıyoruz(insan sarhoş olunca...) millet yiycekmiş gibi bakınca kaçtık biz de...

nickelodeon ı önceden çok seyrederdim. sabahtan akşama kadar başından kalkmadığım zamanları hatırlıyorum. ama şimdi digiturk e mi ne geçti bi yere geçti yani yok artık izleyemiyorum:(

Eskiler hatırlarlar
James Bond JR vardı.

Scooby Doo
Red Kit

Bir de futbol muhabbeti vardı,
tsubasa ozora

genzo wakabayashi (en çok bunu severdim)
taro misaki
kojiro hyuga
takeshi sawada
jun misugi
ken wakashimazu

Adam ilk 11i yazmış nerdeyse..Helal :)

Ayrıca Red Kit' in sabahın 8e çeyrek kalası gibi bir saatte yeni bölümleri var. Ben işe (staja) gitmeden kahvaltı yaparken izliyorum... Neşeli...

Artık SpongeBob SquarePants'ın yeni bölümleri yayımlanmıyor... Hep eski bölümlerini yayımlanıyor...Cumartesi,pazar değişiyordu hep yeni bölümler çıkıyordu,artık o da yok... Neyse ADSL bağlandı 64 bölümü var bende hepsini çekeceğim :D

izlerdi küçükkene
he_man
voltran
tusubasa
red kit,calamity jane
batman
vardı şu anda aklıma gelenler ,şimdilerde ise;
south park var ha bide james brown ve beavs and buthead,burt simpson falan filan

Geri