Çizgi Filmler

Çizgi film izliyormusunuz?

• Evet

Oylar: 0 0.0%
  • Hayır

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    0
ya bi de bay merakli vardi. siyah ekranda bi el cikardi once elinde beyaz kalemle.. cizerdi bay merakliyi falan.. sadece cizgi cizerdi zaten baska bi se yoktu ama cok farkliydi o..
daha sonra da vestel reklamlarinda cikmaya basladi. vestelin maskotu falan oldu.. veyselden daha iyiydi bence :)

south park.. ama artık sıkılmaya başladım.. kendini fazla tekrar ediyor..

simpsons! ''budur'' dedirten aile..

bi de rugrats vardır ki sadece psikopat küçük kız karakteri angelica'yı görmek için bile seyretmeye değer.. :seytan

Çizgi filmleri çocukluğumda da fazla izlemezdim öyle hastasıda değildim.....Bana çok saçma geliyor..Hep aynı şeyler....Çocukluğumdan beridir fazla sevmedim şu çizgi filmleri....

cizgi film izlenmez mı bu isin yasla alakası yok 100 yasında olsam gene izlerim bir kız arkımın bana taktıgı lakap bile cizgi filmden alıntıydı tiger diyordu cizgi romandan uyarlanan cizgi filmler bence harikadır Simpsons herzaman izlediklerimin arasında South Park izlemeyi severim derinden gelen espiriler animasyonun berbat olmasını kapatıyo

asıl THUNDER CATS vardı deliydi o, nassı bööle ailecek resmen.Soora ninja turtles, simpsons ve en son sponge şeklinde gelişti çizgi film kariyerim.
Heyy gidi daha dün gibi...

thunder thunder thundercats!
çok severdim...
özellikle böyle bilim adamı bir arkadaş vardı... nedense bu tip çizgi filmlerde onlara hasta olurum. Mesela ninja turtles - donatello gibi...

Geri