Çizgi Filmler

Çizgi film izliyormusunuz?

• Evet

Oylar: 0 0.0%
  • Hayır

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    0
Say say bitmez de bir Allah'ın kulu da
Seth senin sorduğun o beyaz robotun olduğu çizgi filmin ismi şuydu, hatta böcek robotlarla, garip garip başka başka robotlarla dövüşüyordu arenada.
hatta bir bölümünde yok olmuştu yeniden yaparken bi haltlar olup sahibiyle bileklik sayesinde iletişim kurmaya başlamıştı felan der ya :)

Gutemensch demiş ki:
Eskiden Transformers,Tusubasa,Benjamin(adı buydu sanırım tusubasanın biraz daha özenilmişi harikaydı ama çizimler aküla vs.)Ninja Turtles,Ghostbusters,Dedektif Gecıt ve şimdi aklıma gelmeyen biçoğu...

Şimdiyse karşılaştıkça Road Runnerla şu kurt(Coyote),Tom ve Jerry nin asıl bölümleri(şimdi genelde yayınlanan aynı boydaki Tomla Jerry değil) aradabir Southpark,Simpsons ve Sponge Bob..

http://www.turkrock.com/gate.htmlname=Forums&file=album_pic&pic_id=17842

: )
arkadasım benjamin tusubasadan daha eskiydi cine-5te yayınlanıodu

favori meselesi uzun mesele ama souht park ve simpsons esprileri ve hayat felsefeleri olarak önemli bence. ama hala spider-man yakaladığımda kanalı değiştiremediğim bi çizgi film

lup lup...

İclerinden en iyisi south park'tır.bunun ustune hicbirini tanımam...
:D desem de sünger bob ve garfield benim için önemli karakterlerdir... haftasonu redikal ekinde garfield serisi devam etmektedir..ve ben bu serilerin hiç birini kaçırmamak için gayretliyim...ayılmak için birebir..tabi sünger bob'unda harika dişfırçalığını tavsiye ederim karşıyaka egs parkta bulmak mümkün...
:mrgreen:

POWERPUFF GİRLSS hatta çantamda var bi sürü; ama benzerlerim türedi, arkadaşlarım karıştırıyormuş :roll: :roll:

bazı çizgifilmler çok kalitesiz çiziliyor onları izlemek hoşuma gitmiyor sadece.

Ya ben şu izlemeyen 7 kişiyi merak ediyorum.:)
Ben hala izlemekten bıkmıyorum. Özellikle en son yine bıkmadan usanmadan Sewimli Canavarlar ve Buz Devri izledim. Seslendirmeleri çok iyi yapıyorlar doğurusu. O yüzden sinemada dublajla izlemeyi sevmiyorum

Simpsondan beni koparan bi replik daha :D

okulu dağıttıgı günlerden (ki bu her gundur) birinde müdür babasını aramasını ister ve bart babasını moe's da bulur.
- yeah? moe's speaking.
- homer there?
- homer who?
- homer sexual.
moe her zaman ki gibi yine bagırmaya baslar
- hey is homer here? i wanna homer sexual!

gargamel_cookies.jpg

Gargamel amca hayranları buraya... :LOL: :LOL:

Geri