Çizgi Filmler

Çizgi film izliyormusunuz?

• Evet

Oylar: 0 0.0%
  • Hayır

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    0
kimono demiş ki:
su karakterlerin sekere bulanmis hayvanciklar gibi oldugu cizgi film mi hani ismileri giggles cuddles fln die gidio.... :?:
evet o bu arada sekere bulanmıs olan sadece nutty ve izleyipte beğenmediğini söylersen acıkcası inanmam :p cok deli bisey ya bende vol 1 (fist blood) var ama suan vol 2 (second serving) yi vol 3 (thrd strike) ü de internetten indiriyorum tabi bulabilirsem winter break ve blood sample'ıda indircem bu arada amazon türkiyeden sipariş alıyo mu? cünkü hiç bi türk sitesinde dvd lerini ve peluslarını ve diğer aksesuarlarını bulamadım...
turke01 demiş ki:
"Ninja kakalar" vardı bi ara, dünyanın en iğrenç çizgi filmiydi :) South Park'la kapışır iğrençlikte.
sana gelince bu güne kadar south parkı izleyip beğenmeyen hayatımda gördüğüm 2. kisisin hadi 1.sinin bi nedeni vardı (beyinsizdi) peki seninki ne yane su komik seyde neyi aradında bulamadın??

Gutemensch demiş ki:
Sponge Bob ı eklemiştir biri illaki bende ekleyeyim, en paranoyak,sıkılıp patlatılası süngerimsi.

Spongebob... Babamın tüylerini diken diken eden çizgi film. Öte yandan, Spongebob'da sevdiğim tek şey sanırsam bir bölümde Count Orlok'un gözükmesi ve akabinde Patrick, Spongebob ve Mr.Crabs'in "NOSFERATU!" lafını haykırmaları olmuştur...

çizgi film diyince manga>digimon manyağıydım bir aralar. aptal aptal ona bakıyordum. hoş kalkmasaydı yine de izlerdim açıkçası. şimdilerde jetix den 402 no lu sınıfı izliyorum/ daha doğrusu mutfaktaki tv yi yemek yerken işgal etiğim için bizim ev sülacene izliyor.

alp demiş ki:
Thunder Cats i hatırlayan yok mu? Unutulmaz bir çizgi filmdi benim için :)
panto: mavi adam tigera: kamçısı vardı... snarf: kedi(öyle sadece kedi) willy cat-willy kid: çocuklardı..onlarında bazı güçleri vardı..çitara: hızlı koşardı.. sora pamara mı ne yine 3 kişi gelmişti biri yaşlı ve kördü..

Ama eski çizgifilmler eski tadı vermiyor. Bir hevesle bir çoğunun tekrar bulup izlemeye çalıştım ama olmadı. Canım sıkıldı.

Bu arada
Pentagram1999 demiş ki:
Hunter D islediğim enn güsel ve macera dolu çizgi filmdi....
o filmin önceki bölümünü izleyen var mı bilmiyorum. Ama sanırım o da üçlemeydi. Avcunun içindeki yaratığın nasıl ortaya çıktığı falan anlatılıyormuş.

alp demiş ki:
Ama eski çizgifilmler eski tadı vermiyor. Bir hevesle bir çoğunun tekrar bulup izlemeye çalıştım ama olmadı. Canım sıkıldı.

Bu arada
Pentagram1999 demiş ki:
Hunter D islediğim enn güsel ve macera dolu çizgi filmdi....
o filmin önceki bölümünü izleyen var mı bilmiyorum. Ama sanırım o da üçlemeydi. Avcunun içindeki yaratığın nasıl ortaya çıktığı falan anlatılıyormuş.

benim bildigim kadaryla 2 film ilk filme elindeki yaratığın çıkışından daha çok D'nin nasıl meydana geldiği anlatılıyor .

Ben Thunder Cats'i hatırlıyorum. Transformers, Voltron, Ninja Kaplumbağalar süper çizgi filmlerdi. Ben Genkie'yi de çok severdim. Hani boksör olmak isteyen çocuk. Bir de -bakalım hatırlayacak mısınız- Süperler diye bir çizgi film vardı. Acayip bir su tankının içine girip balıkadam oluyorlardı. Ya ne varsa gene eski çizgi filmlerde var. Ha son anda aklıma geldi. İnsan vücudunu anlatan bir çizgi film de vardı.

Geri