Çizgi Filmler

Çizgi film izliyormusunuz?

• Evet

Oylar: 0 0.0%
  • Hayır

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    0
Benim sevdigim cizgi dizileri sunlar ; Southpark, Sponge Bob, The Simpsons, Pokemon. Cnbc-e deki butun cizgi karakterli dizileri kacirmam zaten, Simpsons'da Homere hastayim :) Neyse, yakinda acacak oldugumuz Rock & Metal web sitesinde '' Cizgi Karakterler/ Cizgi Filmler '' kismida olacak arkadaslar.. Herkese duyurulur ;)

estella demiş ki:
Ya ben baya küçüktüm, ucundan hatırlıyorum, show tv'de yayınlanıyordu hatta.
She-man'i nasıl yaratmışsam aklım almıyor ya... Zaten sevmezdim.
:LOL: :LOL: :p

Bir çizgi film vardı atv'de pazar sabahları 10'da yayınlanıyordu. 4ncü sınıfta çocuklar vardı ve 6ncı sınıftaki çocuklarla kavga ediyorlardı. Adı neydi acaba?

Vazgeçilmezim Rugrats idi her zaman için ve her seferinde Angelica'yı bebeklere karşı tutardım. Ablamla abim beni o kıza benzetiyordu çünkü :LOL: Hala var Rugrats ve hala izlerim denk gelirse...

Az okulu kırıp tüm gün Nickolodeon izlemedim ya.
hiymen transformers vs varken baya ufaktın galiba :D ben çocukken onlar prime time daydı :)

sponge bob benimde favorim herhafta sonu izliorum espriler süper karakterlerde süper sponge bob oyuncaam bile var :) çılgın korsan jack, snoopy, cat dog,loney tunes ailesinide severim :)

kimagure orange road

hatırlayan varmı bilmiyorum ama ülkemizde portakal yolu diye yayınlanmış bir manga yillarca jenerik muzigini hatirlamaya ve soylemeye calistigim zamanın ötesinde bir cizgi film'di
esas oglanımızın adı kioske idi bu ve ailesinin telepatik güçleri vardı.eleman cogu zaman bu güçlerini kullanıp kullanmamakta kararsız kalıyordu.

lisede aynı okulda oldugu asi kız maduka'ya gizliden gizliye aşıktı.başka bir kızda buna askıntı oluyordu o da ikilemde kalıyordu ne etsem de şu asalak karıyı başımdan def etsem diye.trt1'de gosterimi erkenden kaldirilmıştır.hala hatırlıyorum carşamba günlerini iple cekerdim bu cizgi film icin

jointhead666 demiş ki:
kimagure orange road

hatırlayan varmı bilmiyorum ama ülkemizde portakal yolu diye yayınlanmış bir manga yillarca jenerik muzigini hatirlamaya ve soylemeye calistigim zamanın ötesinde bir cizgi film'di
esas oglanımızın adı kioske idi bu ve ailesinin telepatik güçleri vardı.eleman cogu zaman bu güçlerini kullanıp kullanmamakta kararsız kalıyordu.

lisede aynı okulda oldugu asi kız maduka'ya gizliden gizliye aşıktı.başka bir kızda buna askıntı oluyordu o da ikilemde kalıyordu ne etsem de şu asalak karıyı başımdan def etsem diye.trt1'de gosterimi erkenden kaldirilmıştır.hala hatırlıyorum carşamba günlerini iple cekerdim bu cizgi film icin

hatırlıyorum da ana karekter kasugaydı sanırım bide hikaru vardı kasuga hikaru maduka ( bilindik aşk üçgeni ) ama gerçekten çok iyi bir animeydi

Ret Kit'i her zaman tek geçerim bu alemde.Simpsons da mükemmeldir.
Keşke işin profesyonelleri çıkıp Kötü Kedi Şerafettin'in Çizgi filmini yapsalar.Ne o Garfieldmıdır ne üdüğü belirsiz yaratık bizim Şerodan daha mı delikanlı :D

Yeni nesil full CNBC-e çizgifilmleriylemi büyüyor nedir???

Gargoyles vardı ATVde.Kanatlı gece yaratıkları.Güneş doğunca heykele dönüşürlerdi.Çok karizmaydı beh.

X-men,Spiderman,Ninja Kaplumbağalar(hastasıydım), He-man,
Transformers, Tusubasa,Pokemon:D(seviyodum lan işte) ,Winnie the Pooh,Aladdin çizgi dizi olarak bunları seviyordum.

Sinema derseniz:Notredame'ın Kamburu,Aslan Kral1,Aladdin1 ve 2, Space Jam,Ninja Scroll,Ninja Kaplumbağalar(doğuşunu anlatan çizgi sinema vardı), Pokemon 1,2 (Diğerlerine gidememiştim:D ) ,Aklıma bunlar geliyor şu an...

turke01 demiş ki:
Ben çok küçükken, hatta daha kendimi bilmezken yayınlanan bi çizgi film vardı: "Sokak Kurbişleri". Hadi bunu da hatırlayana bi alkış benden :)

Ben hatırlıyorum :p

Michael Jackson'un "moonwalk" yürüyüşünün yengeç tarzıyla "yan yan" olan "breakdancevari" versiyonunu "Bizz sokakkkk kurrrbişşlerrriyizzz" diyerek tatbik ederlerdi. :D Bunlar bi bölümde, Ninja Kaplumbağalar'ın boyutuna gidiyolardı, orada kötü karakter timsah bilmemneye karşı birlikte savaşıyolardı.

Bi de "Karate Cat" vardı aynı dönemden. :D

pokémon 1in sonunda ağlamıştım :D ama hakkaten acıklıydı sonu.. pokémon 2 de salona ilk giren bendim sonradan anneler hariç benim yaşımda bir allahın kulu salona girmeyince biraz tırsmıştım :D
açıkçası anneler bana tip tip bakıyordu :D

ama pokémon sevgisi işte.. kaç defa disipline gitmiştik derste kartlarla oynuyoduk diye.. hatta 2 arkadaşım ciddi ciddi kavga etmişti pikachu mu squirtle mı yener diye :D

x- lan pikaçu yener bi elektrik verirse
y - olm sıkörtıl su pokumanı elektriğe karşı üstün - hadi elektrik - çimen deseydin neyse
x - hayır laaaan pikaçu yener
y- lan bak döferim seni sıkörtıl yener
x- sie lan hgoırheoıgor
y - jkfhgkjhıreyıeryre

.. :D (ama hakkaten sıkörtıl yenerdi yani :D )

Xymphony demiş ki:
turke01 demiş ki:
Ben çok küçükken, hatta daha kendimi bilmezken yayınlanan bi çizgi film vardı: "Sokak Kurbişleri". Hadi bunu da hatırlayana bi alkış benden :)

Ben hatırlıyorum :p

Michael Jackson'un "moonwalk" yürüyüşünün yengeç tarzıyla "yan yan" olan "breakdancevari" versiyonunu "Bizz sokakkkk kurrrbişşlerrriyizzz" diyerek tatbik ederlerdi. :D Bunlar bi bölümde, Ninja Kaplumbağalar'ın boyutuna gidiyolardı, orada kötü karakter timsah bilmemneye karşı birlikte savaşıyolardı.

Bi de "Karate Cat" vardı aynı dönemden. :D

Helal sana :)

SiPASTiK demiş ki:
Gargoyles vardı ATVde.Kanatlı gece yaratıkları.Güneş doğunca heykele dönüşürlerdi.Çok karizmaydı beh.

hay allah senden razi olsun kac gundurr neydi neydi diee....delircektim valla

"One thousand years ago, superstition and the sword ruled.
It was a time of darkness. It was a world of fear.
It was the age of gargoyles.
Stone by day, warriors by night,
we were betrayed by the humans we had sworn to protect,
frozen in stone by a magic spell for a thousand years.
Now, here in Manhattan, the spell is broken, and we live again!
We are defenders of the night!
We are GARGOYLES."

...az mi dustuk duwarlardan oynicaz die :LOL:

bi cizgi filmin bitisine aglamak denirse "voltron" derim.....o gun yas ilan edilmisti bizim evde.....cok huzunluydu coookk.....

ilk izledigimde nefret ettigim simdi ise hastasi oldugum "happy tree friends". :ask ....kucuk kucuk lumpy lerim olsun ölüversinler sagda solda

jojo_ba demiş ki:
"One thousand years ago, superstition and the sword ruled.
It was a time of darkness. It was a world of fear.
It was the age of gargoyles.
Stone by day, warriors by night,
we were betrayed by the humans we had sworn to protect,
frozen in stone by a magic spell for a thousand years.
Now, here in Manhattan, the spell is broken, and we live again!
We are defenders of the night!
We are GARGOYLES."

...az mi dustuk duwarlardan oynicaz die :LOL:

Canım benim lann :D Tüylerim diken diken oldu vallaha.Hala oyuncakları var bende,oynayalımmı ehihi :)

FuNKY-E demiş ki:
pokémon 1in sonunda ağlamıştım :D ama hakkaten acıklıydı sonu.. pokémon 2 de salona ilk giren bendim sonradan anneler hariç benim yaşımda bir allahın kulu salona girmeyince biraz tırsmıştım :D
açıkçası anneler bana tip tip bakıyordu :D

Vallaha bende ilk filme gittim utandım resmen.Belimden yukarı bir Allah'ın kulu yoktu :D İkinciyi VCD de izlemiştim.Hala kartları duruyo bende,kapışcak adam lazım :p

Bu arada pikacu yener:D

Ben küçükken , en çok uçan kaz vardı TRT 1 de tam adı neydi bilmiyorum ve bir de ipten yapılmış sürekli bağıran bi karakter vardı yine TRT 1 de Pazar Neşesi denen programda çıkardı onları izlerdim.Özlüyorum çocukluğumu yaaa.

Geri