Çizgi Filmler

Çizgi film izliyormusunuz?

• Evet

Oylar: 0 0.0%
  • Hayır

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    0
arkadaslar bi cizgi film vardı hbb'deydi ayıcıklar aslanlar falan vardı her birinin karnında bi sekil vardı yardıma ihtiyacları oldugunda karınlarından ısık cıkarıp birlestirirlerdi bi kız ve bir de erkek cocuk vardı insan olan onların yanında adı nee bu cizgi filmin hatırlayan var mııııııı

Çizgi filmler...Sık sık düşünürüm bunları.. en eski hatırladığım çizgi film "Lazerman" dı siyah beyaz bir televizyonda izlerdim..sonra "Voltran" vardı "Transformers" ki oyuncağı alındığında deliler gibi sevinmiştim.."He-man" ve onun dişi türevi vardı bide ama onun ismini hatırlayamayacağım..Sonra tabii ki "Ninja Turtles" ahh unutulmaz zamanlardı.."Denver" vardı çok eğlenceliydi..Birde hayal meyal hatrladığım bir çizgi filmde "Samurai pizza cats" bilmem duyan bilen varmıdır.."Tom ve jerry" ve bütün "Looney toons" kuşağı görebilsem hepsi tekrar tekrar izleyebileceğim şeyler..Son dönemlerde Pokemon iyiydi gerçekten.. :) South park Sponge bob pek fazla izleyemedim ama izlediğim kadarı ile çok iyilerdi..

he-man in dişisi şila idi yanlış hatırlamıosam kardeşti bunlar...sevgili de olabilirler tabi ama büyük ihtimalle kardeştiler orda iskeletor vardı ben onu çok severdim

mystery_ demiş ki:
Bestial demiş ki:
kucucrub demiş ki:
south park simpsons ve cedrice bakıyorum
eskiden ay savaşçısına hastaydım ki hala hastayım keşke yeniden yayınlansa da izlesem bikaç bölümünü indirebildim onlarla idare ediyoz artık

Ay savaşcısı izleyen nihayet buldum bir tane. :) Bende çok severdim. Fakat bölümlerini hiç bir zaman bulupda indiremedim, Eğer bakarsan buraya adresi yazarsan çok sevinirim.
ay savaşcısı sevenler olarak bende katılıyım o zmn :) resmen hastasıydım,evet link verirseniz çok sevinirim.
ya ne bu ay savascısı derkene aklıma geldi sailer moon dan bahsediyosanız eğer fan clubına benide ekleyin.. aresten indirdiğim ingilizce alt yazılı son bölümü hala pc'mde kayıtlı :D

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

arkadaşlar bir ay savaşçısı muhabbeti gördüm bende hastasıyım hatta bende 200 bölümüde var arkadaşımdan aldım kopyalatmak istiyorum fakat bana şifre lazzım duyan bilen varsa şididen allah razı olsun :D

ben de ay savaşçısını çok severdim.
sırf gaipten gelen bi mayo geçirdi diye kimse kızın usagi olduğunu anlamaz.ne maske var ne bi şe
gerçi o ara bunu hiç iplemeden deli gibi izlerdim.
gene olsun gene izlerim
(belki bu kılık değiştirme işinin dayandırıldığı bi blm vardı ben kaçırdım)

bir de brt'de sihirli şovalyeler vardı.
onu daha da çok severim.lucy,marine,anemon seferio diye bir yere(zamanı mekanı net değil,öyle her isteyen gidemiyor oranın çekirdek taşı çağıracak yahut izin verecek)giderler/götürülürler.uzadıkça uzar bu... tam taramadım forumu ama bilen var mı ?

bir de göz gezdirince hatırladım lady oscar çok güzeldi. andre'ye çok acırdım,kör kaldı bilmem ne oldu en sonunda evlendi oscar'la bu sefer de öldü. hatta yüzükleri çiçeklerden yapılmaydı.

devrim sonrası çatışmaları sırasındaydı galiba, oscar yaralanıp yere düştüğünde gökyüzünde beyaz bir güvercin görmüştü.en çok o kısım etkilemişti sanırım.çünkü gayet klişe olabilecek bir sahne hiç de rahatsız etmeden yansıtmışlardı

dragon ball süperdi ama atv daha sonra çğlen kuşağına esra ceyhanın programını koydu :evil:
ah real monsters da muhteşemdi ya tuvaletten çıkan şeyler :D ve gene atv de haftasonları 101 dalmaçyalıdan önce dj ve arkadaşlarının bi çizgi filmi vardı adını hatırlamıyorum ama okulun kralı yamyam anasınıfları :D korkunç öğretmenler odası ve çatlak bayan müdür yardımcısı 8)

tazmanya şeytanı favrimdir. her yeri kıran döken ve bütün hayvanları kaçıran.. ehe!
ama sadece çizgi film değil bide spiderman var ki... gerçi o daha çok çizgi roman karakteri ama adını anmadan geçemem en son bi kanalda garip çizgi film versiyonları çıkmıştı onlar pek hoşuma gitmemişti ama ağlarını atatarak ordan oraya gezerken kafa seslerine bitiyorum.
bide ben çizgi filmsiz bi hayata düşünemiyorum ya..
bi arada şeker kız cand vardı, benim ordaki favarim ise kötü kız ilayza idi tabiki belli oluyodur sanırım! :)

erken kalkmama sebep olan çizgi filmin bölümlerini buldum sonunda:D
disney recess (teneffüs sanırsam :D ) : tj spinelli mickey gas vince gretchen cadı finster müdür pricly ashleyler :D

ben küçükkene mog ve swit vardı:D hastasıydım hiç kaçırmazdım..keşke gne olsa..

benim favorim bugs bunny.. her gördğümde zevkle seyrediyorum defalarca seyretmeme rağmen.. heleki cınııııım demesine bayılıyorum:D

red kid severim bi de..

tom ve ceri :cry:

tazmanya canavarı

himen (gölgelerin gücü adına, iskeletor abimiz...)

benjamin (futbolu sevdim sayelerinde...)

bags bani (ve diğer saz arkadaşları...)

ara sıra haydi

coyote ve rod ranır

bazen şirinleri de izlerdim...

barni moloztaş ve fıred çakmaktaş'ın çizgi filmi de iyiydi :LOL:

Geri